Kaisevi za sve vrste harmonika

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
mapa
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

oprema i rezervni dijelovi za harmonike(ponuda/potražnja)

Post od mapa »

prijedlog za novu temu?! Tražim remenje za harmoniku.
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: oprema i rezervni dijelovi za harmonike(ponuda/potražnja)

Post od Administrator »

Otvoren je novi podforum Oglasi, i tamo možete postaviti vaše oglase ;)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Kaisevi za sve vrste harmonika

Post od alibaba40 »

Dragi moji forumasi evo vam broj od Gospodina Zorana iz Dubce koji ima sve vrste kaiseva za Harmonike a i vrsi popravke Harmonika.E evo broja:065575656 sad koji je pozivni za BiH to nadjite sami.POOOzzzzzzzzz.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: oprema i rezervni dijelovi za harmonike(ponuda/potražnja

Post od alibaba40 »

mapa napisao:prijedlog za novu temu?! Tražim remenje za harmoniku.
Pozdrav mapa ,ja sam skoro uzimao remenje za Harmoniku Dellapu,Guerini ilitako te malo vece Harmonike kostaju 50 eura , aza male harmonike od 96 basova su jeftiniji sad ne znam koja ti je Harmonika. I mogu ti reci kaisevi su prva liga prava koza siroki i ja sam prezadovoljan,evo ti broj od prodavaca Zoirana Kondica iz Dubice u Bih salje on to postom gdje god da si nema problema.TEL:0038765575656 e sda ja ovako zovem iz Austrije a ti sad vidi kako ide za bosnu ako si dole negdje.Pozdrav.
zoki bosanac
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 25 Apr 2011, 01:22

Re: oprema i rezervni dijelovi za harmonike(ponuda/potražnja

Post od zoki bosanac »

cao druze
kaiseve za sve vrste i velicine harmonika mozes da narucis na broj 065/3630433 zoran
neznam sta te zanima konkretno ali, znam da je u pitanju prava koza a ne kineska varijanta kao sto se u zadnje vreme prodaje.
pisi ili nazovi.
pozdrav.ovo je varijanta u Srbiji blizu Beograda.
zoki bosanac
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 25 Apr 2011, 01:22

Re: Kaisevi za sve vrste harmonika

Post od zoki bosanac »

druze mozes zvati na 065/3630433 zoran.za sve vrste harmonika i velicina . prava koza pored beograda mesto.
pozdrav-.
Korisnikov avatar
petko
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 22 Nov 2012, 18:10

Re: Kaisevi za sve vrste harmonika

Post od petko »

zdravo harmonikasi,ja sam takodje harmonikas i proizvodim izuzetno kvalitetnke kaiseve za sve vrste harmonika mozete pogledati na http://www.kupujemprodajem.com/kaisevi- ... d=17053223 ,ja moj par koristim vec 7 godina imam dallape harmoniku 140 basova,neverovatno su udobni jer su vrlo siroki plis je neverovatno izdrzljiv ,svi moji kupci su bili i vise nego zadovoljni.moj br je 060 08 14 380 pa ako vam se svide eto...cena je 40 e.a imam i neke koje je masina malo povukla plis odozdo da da se musterije ne zale stavio sam 30 e imam nekoliko pari jos po toj ceni,naravno to se nista ne vidi niti sta smeta..pozz kolege
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Kaisevi za sve vrste harmonika

Post od DzoksySp »

Ja imam problem sa mojim kajiševima.Oni su novi (originalni) nisi poderani i tome slično...nego su kruti,i tanki.Tako da me ramena užasno žuljaju.Hteo sam da pitam da li bi bilo izvodljivo da se ispod njih stavi (i zašije) neki pliš ili tako nešto? :D
Veliki poz svima
Odgovori