guerini kofer potuo nov

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
slavko-guerini
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Dec 2011, 17:00

guerini kofer potuo nov

Post od slavko-guerini »

prodajem potpuno nov gueriniov kofer jos stoje najloni na njemu. radi se o jako kvalitetnom i modernom koferu koji je oblozen kozom a u nutra crveni debeli plis,ima i prekrivac i dva kljuca. kupljen je u italiji pre par meseci i placen 170 eura,imam i racun.dacu ga mnogo jeftinije jer mi treba kes a moze i zamene za neku bubicu ili nesto drugo za ozvucavanje harmonike.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: guerini kofer potuo nov

Post od alibaba40 »

Mene zanima taj kofer jer imam Guerinku od 140 basova ,stavi kojju fotku i cijenu i napisi odakle si jer ako se dogovorimo moramo vidjeti kako za prevoz i placanje Pozdrav.
slavko-guerini
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Dec 2011, 17:00

Re: guerini kofer potuo nov

Post od slavko-guerini »

alibaba40 napisao:Mene zanima taj kofer jer imam Guerinku od 140 basova ,stavi kojju fotku i cijenu i napisi odakle si jer ako se dogovorimo moramo vidjeti kako za prevoz i placanje Pozdrav.
cena 120 eura.iz sremske mitrovice sam. slike cu sutra staviti ako budem imao vremena. mogu da ti posaljem nekom kurirskom sluzbom to se placa ja mislim 300 dinara,i kada dobijes kofer njima platis
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: guerini kofer potuo nov

Post od alibaba40 »

slavko-guerini napisao:
alibaba40 napisao:Mene zanima taj kofer jer imam Guerinku od 140 basova ,stavi kojju fotku i cijenu i napisi odakle si jer ako se dogovorimo moramo vidjeti kako za prevoz i placanje Pozdrav.
cena 120 eura.iz sremske mitrovice sam. slike cu sutra staviti ako budem imao vremena. mogu da ti posaljem nekom kurirskom sluzbom to se placa ja mislim 300 dinara,i kada dobijes kofer njima platis
Javi mi se na moj privatni E-mali .; [email protected] i ostavi svoj broj telefona na koji si dostupan.Pozdrav.
slavko-guerini
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Dec 2011, 17:00

Re: guerini kofer potuo nov

Post od slavko-guerini »

alibaba40 napisao:
slavko-guerini napisao:
alibaba40 napisao:Mene zanima taj kofer jer imam Guerinku od 140 basova ,stavi kojju fotku i cijenu i napisi odakle si jer ako se dogovorimo moramo vidjeti kako za prevoz i placanje Pozdrav.
cena 120 eura.iz sremske mitrovice sam. slike cu sutra staviti ako budem imao vremena. mogu da ti posaljem nekom kurirskom sluzbom to se placa ja mislim 300 dinara,i kada dobijes kofer njima platis
Javi mi se na moj privatni E-mali .; [email protected] i ostavi svoj broj telefona na koji si dostupan.Pozdrav.
0644421892
Odgovori