Izložba harmonike - harmonikiada - Zagreb

O takmičenjima, smotrama, festivalima i ostalim manifestacijama kod nas i u svetu.
Odgovori
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Izložba harmonike - harmonikiada - Zagreb

Post od Webmaestro »

Prenosim obaveštenje Moger Petera u vezi predstojeće izložbe harmonika u Zagrebu. Svi koji ste u mogućnosti da dodjete ne propustite ovaj jedinstven dogadjaj:

Izlozba harmonika u Zagrebu.
Novembar 8-9-10.

Scandalli firma i ostalo.Sastanak i susret i zabava,Proba instrumenata,konzultacija.
Planiramo izloziti najmanje 40 harmonika.Scandalli modella najvise,PaoloSopraini,Giustozzi,Dallapa,Petromaestra 6-7 modella,midi,dugmetara,klavirnih,diatonicnoga,konzervatori konverterskih,itd.
Sa svirkama i koncertima.
Petak osmi od 16h.
Subota i nedjelja od 10h prije podne do fajronta.
Sva tri dana do fajronta ili dok nas ima ili mozemo.
Svakoga ocekujemo.Imam restoran,panzija u mjestu.
Postovani,
u sklopu jesenjih kulturnih i glazbeno scenskih dogadanja Cultural Network SEE, Marjan Krajna i Peter Moger organiziramo 08.-10. 11. 2013. u "The Movie Pub" Savska 141, 10 000 Zagreb, Croatia izlozbu najboljih talijanskih harmonika tvrtke SCANDALLI iz Castelfidarda, Italija kao i prezentaciju instrumenata Petromaestro/Peter Moger "
Accordion music event - Autumn in Zagreb ". Na ovoj glazbenoj manifestaciji nastupit će najistaknutiji solisti i ansambli naše regije.
Konacno i u HR da pocnemo harmonikiadu vecih razmjera.
Uz taj rad imamo naravno pomoc od kolega harmonikasa i svih vas.
Za sve informacije u svezi navedenog slobodno nas kontaktirajte:
Ulaznica nema.Slobodno za svakoga.
Svakoga ocekujemo.

e - mail: [email protected]
e - mail: [email protected]

http://www.culturalnetworksee.net/event ... b-croatia/

Slika
SonolaAcademy2
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 25 Jun 2013, 15:02
Lokacija: Smederevo

Re: Izložba harmonike - harmonikiada - Zagreb

Post od SonolaAcademy2 »

Jel izlozba zamo skandali ili jeos neke marke harmonika ?
Korisnikov avatar
mogerpeti
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 11 Jan 2013, 08:44
Lokacija: Mađarska-Balaton-Keszthely
Kontakt:

Re: Izložba harmonike - harmonikiada - Zagreb

Post od mogerpeti »

Firma scandalli dolazi sa modellima.A osim toga bit ce jos harmonika.PaoloSoprani,Giustozzi,Esoprani,Polverini,Petromaestro modalla.Ove su nove.
A i nesto polovnih ce biti,ecelsior,dallape,PaoloSoprani,Giustozzi,hohner,midi prikaz,digit harmonika talijanskaitd.
Najmanje 40 harmonika od pocetnih do najmaximalnih profesilonalnih.Naravno Super VI klavirska a i Cromo sestoredna dugmetarka ce da bude.
Pa ostalo je vec na vama i nama sta ce biti dalje.Ali mislim da ce biti dobro drustvo,ambijent i zabava uz nastupa harmonikasa.
Svakoga ocekujemo.pozdrav.
birtija
16 basova
16 basova
Postovi: 18
Pridružio se: 22 Feb 2012, 00:19

Re: Izložba harmonike - harmonikiada - Zagreb

Post od birtija »

Postovanje
Drago mi je da ce biti ovakav dogadjaj i kod nas,zanima me dali ce se harmonike moci i kupiti(ili samo dogovoriti kupnju) i dali ce biti izlozen i model Petromaestro Intelligent 47?
Odgovori