Svetosavski sabor harmonikasa

O takmičenjima, smotrama, festivalima i ostalim manifestacijama kod nas i u svetu.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Svetosavski sabor harmonikasa

Post od Bata Kanda 73 »

Juce je uspesno odrzan Svetosavski sabor harmonikasa.Mogu vam reci da je bio organizovan samo tako!Kako stvari stoje,nadam se da ce tako i biti, sve su sanse da svaki naredni bude jos bolji! Zirir je bio extra,predsednik Lj.Pavkovic a gost i clan zirija kolos harmonike P.Ralchev! A o mladima samo najbolje,svaka cast klinci! Samo bih napomenu jednog mladog momka: Davidovic,decko ima ogromno znanje,tehniku i sto je vr.bitno...dusu!Verovatno ce neko od njih vec i postaviti negde bar delic onoga sto se desavalo! Imao sam zadovoljstvo da se upoznam i sa gsp.Pavkovicem a posebnu privilegiju da upoznam,popricam i isprobam novu harm.velikana Petra Ralcheva! :mrgreen: Covek omalen rastom,ali GIGANT od umetnika VEEELIKOG srca!!
arezina
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Niš

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od arezina »

Super je bilo, nema sta, takmicari na nivou. Za mene najlepsi trenuci kada su svirali 2 maestra na revijalnom delu, koje nikada nisam cuo uzivo, cuo sam i novu Supitu odlicno zvuci.
Korisnikov avatar
boki80
48 basova
48 basova
Postovi: 86
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od boki80 »

Ima li neka slika, neki video zapis?
arezina
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Niš

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od arezina »

http://www.speedyshare.com/files/271270 ... -31-59.3gp

Izvinjavam se sto je snimak los, iz tog razloga ga nisam odmah postavio, ali zvuk je koliko toliko dobar, cuje se maestro i dama koja peva, nisam zapamtio ime, samo znam da ima trajnih snimaka za radio Beograd.
Korisnikov avatar
boki80
48 basova
48 basova
Postovi: 86
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od boki80 »

Hvala sto si postavio snimak, ne znam koja je ovo pevacica, da nije Danka Stojiljkovic? Maestro Ljubisa je na svom nivou.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od micha56 »

Kad bi ste znali koliko mi je krivo sto nisam mogao da skoknem do Nisa.
Nikako nisam mogao.
Dok sam gledao ovaj snimak od arezine dodje mi ... :cry:

Ali, valjda ce neko da izbaci jos snimaka sa ovog skupa.
Sto rece boki80 - i ja bih, po glasu, rekao da je Danka Stoiljkovic, ali video je los pa se ne vidi bas.

Pozdrav svim forumasima.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od Bata Kanda 73 »

Drustvo ja sam snimio celi solo Petra Ralcheva,doduse mobilnim,pa slika i nije bas ali je ton dosta dobar ali neznam da postavim pa cu kolko sutra morati da vidim sa drugarima kako to da izvedem-valjda cu uspeti.Mada,ja jedva uspeh ponovo da se prikljucim na forum tako da nisam bas optimista kad smo ja i komp.u pitanju :lol: :? Pozdrav!
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od micha56 »

Bata Kando 73
Da bi izbacio taj svoj video (pod uslovom da ne radis to putem telefona) prvo moras da prebacis u kompjuter, pa da ga izbacis na YouTube.
E, a da bi to mogao, moras da budes registrovan na YouTube.
Pa kad izbacis tamo, onda prekopiras link i ubacis ga ovamo kod nas na forum.

Ili - moze i ovako: Posaljes nekome na e-mail taj tvoj snimak (mozes i meni - poslacu ti moj e-mail na PP), pa taj sve ovo gore navedeno uradi i na forumu kaze:

Zahvaljujuci nasem clanu Bata Kanda 73 ...

Ajd' javi sta ces da radis.

Pozzz.
arezina
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Niš

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od arezina »

Sto se tice dame koja je pevala i vodila ustvari celo takmicenje, setio sam se imena zove se Branka koliko se secam, nije u pitanju Danka Stoiljkovic, ova dama je iz Nisa.
Korisnikov avatar
boki80
48 basova
48 basova
Postovi: 86
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Svetosavski sabor harmonikasa

Post od boki80 »

Pojavio se i snimak na Youtube, pevacica koju Ljubisa prati se zove Nadica, ne pise kako joj je prezime.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZSv6bRKTzvI[/youtube]
Odgovori