teska klavijatura

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: teska klavijatura

Post od Dallape 1960 »

Ma katastrofe zive se desavaju..aj da je jedini, nego sam imao prilike vise puta da vidim sve i svasta..istom tom kolegi pre neku godinu civek iz Krusevca "radio" harmoniku, kupio je covek novu pre 15 ak godina..odnese je na servis, a ovaj mu lepo zameni tonove, i stavi neku KATASTROFU u njegovu harmoniku..kolega prepozna, otvore harmoniku, ono faseni jos beli jos sirovo drvo :asdfnjo: tu kolega pocne da ga bije momentalno :jdishddf: stigne interventna i svi u stanicu.. :ijuju: zaglave na sud i sto je najgore ovaj ga dobije, :asdfnjo: ispadne da kolega laze, i vrati se kuci sa novim tonovima.. :asdfnjo:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: teska klavijatura

Post od Bata Kanda 73 »

Jaaooo,nemogu da verujem-pa ova zemlja je otisla u K....! :asdfnjo: Stiti kriminalce, a posteni ljudi ga najebu nacisto! Slazem se sa alibabom-sve bi ja to uz zid pa u celo!Ko Dusana Silni-za svaku prevaru i lopovluk bi seko ruke ,pa nek vide dal ce posle oped da kradu!Zato drugovi moji otvarajte cetvore oci (oci i na grbinu ;) ),oprezno sa kupovinom!Veliki pozdrav!
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: teska klavijatura

Post od Ukika »

samo strucni stab vodati, kolko god da znas uvek sto vise kolega to bolje... covek i magarac znaju vise nego samo covek.. ili sam magarac....
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: teska klavijatura

Post od Dallape 1960 »

Da se vratim malo na temu..evo moj ujak..stari dobar harmonikas, i moj prvi ucitelj harmonike..kupio dalape iz 50 i neke godine, odneo na servisiranje, rece mi da mu je majstor naplatio 60 eura da mu postavi klavijaturu od Guerinija..ne znam kako je to odradio, ali cena je stvarno mizerna..ja odem do njega, kad sam probao harmoniku odusevio sam se..klavijatura ludilo..mislim da je nosio kod nekog u kraljevo..
Odgovori