dugmici za hohner dugmetaru

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Re: dugmici za hohner dugmetaru

Post od mladen-marija1 »

accordeon service,hvala vam puno na ponudjenoj pomoci,cim stignem uslikacu i harmoniku i izmericu i debljinu dugmadi..ma nemam nikakvo drugo resenje..imam rodjaka koji je u hamburgu al on nema veze sa harmonikama dok bi mu ja objasnio sta je to i sta mi treba ne verujem ni da bi me razumio ipak treba neko ko se bavi sa harmonikama specificna je problematika...ova dugmad su malo specificna malo su manja od standardnih a kako vidim na internetu na hohnerovom sajtu te hohner riviera III se i dan danas proizvode i kad sam video cenu (6300 eur) nisam mogao da verujem..ova harmonika odusevila me tonski,mali instrument a lijep ton,bas bi volio da je sredim inace harmonika ko lutkica..ako bude neka normalna cena mozda bi najbolje bilo promeniti komplet 72 dugmica o tom potom..hvala vam jos jednom..mladen
Akkordeon Service
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 01 Feb 2014, 09:02

Re: dugmici za hohner dugmetaru

Post od Akkordeon Service »

Te harmonike su dobrog tona,radjene su naravno za ovo specificno alpsko podrucje kako ja Kazem.Imaju visoku cijenu,jedino sto ih sad sve rade u Kini pa neke budu aljkavo napravljene.jos samo par skupih modela slazu u njemackoj.Tvoja je sigurno jos slagana u njemackoj posto je starija.dugmad cemo nabaviti bez brige.
Odgovori