Klavijatura za Deliciu

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
MateHarmonikas988
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 12 Okt 2015, 15:52

Klavijatura za Deliciu

Post od MateHarmonikas988 »

Imam deliciu sa duplom kabinom(neznam koji model ima tri registra na bas strani ne 6 kao neki modeli) kojoj je oštećena klavijatura, promjenio bi cijelu klavijaturu gdje to mogu nabavit?
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Klavijatura za Deliciu

Post od Koca »

To bi trebao biti model CHoral VI, 2+2. Postavi slike ostecenja, svakako moras to videti sa majstorom. Pozzz.
MateHarmonikas988
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 12 Okt 2015, 15:52

Re: Klavijatura za Deliciu

Post od MateHarmonikas988 »

[img][img]http://s23.postimg.org/qviwa7siz/20160408_213410.jpg[/img]
free upload pictures[/img]

Ne znam moze li se vidit dobro ali hrapavo je na dodir, predaleko mi je majstor, promjenio bi sam, samo ne znam gdje cijelu klavijaturu nabavim.
Odgovara li od coral V zna li netko?
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Klavijatura za Deliciu

Post od Koca »

Pa druze nije to kao kad narucis nove ratkapne i po principu "uradi sam" montiras sve 4 za par minuta! No ako si spreman za eksperimentisanje pokusaj sa smirglanjem da ih saniras (min. 2 razlicite granulacije) a zatim sa granulisanom polir pastom izvuces sjaj. Moras ih povaditi sve pa laganica...
MateHarmonikas988
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 12 Okt 2015, 15:52

Re: Klavijatura za Deliciu

Post od MateHarmonikas988 »

Znam da ima posla oko toga...o brušenju sam vec razmišljao ali nije opcija jer su pojedina oštećenja duboka pa bi trebalo dosta brusiti...jedina opcija je nova klavijatura ako netko prodaje ili ima boju ideju nek se javi.
Odgovori