Dijelovi za harmoniku

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
triling
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Dijelovi za harmoniku

Post od triling »

Poštovani prijatelji, zna li neko možda gdje mogu da kupim "mjeh" i "kajševe" za harmoniku "Royal Standard - Silvana" (96 basova).
Niti sam ja neki ozbiljan harmonikaš,niti mi je neka ozbiljna harmonika da bi vrijedilo truda da je nosim u neki servis i da plaćam neku ozbiljnu opravku.
Ako bih našao novi mjeh i kajševe, ja bih to sam zamjenio (ništa nema prostije od toga) i kakav sam ja harmonikaš, to bi meni moglo još poprilično da potraje. :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od Bata Kanda 73 »

ma pogledaj oglase,one su ceste kod nas a mogu se kupiti za 50evra pa ce ti ostati jos po neki deo :)
triling
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od triling »

ako si to negdje vidio mogao si mi poslati link,ja ne mogu da nađem nigdje ništa za te pare,očito se ne snalazim u tome tako dobro kao Bata Kanda :?:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od Bata Kanda 73 »

Epa jbga,mozda sada nema u ponudi ali mozda pre mesec-dva na kupujem prodajem i limundu bili neki oglasi za R.Stanadard-cene male,zapravo one toliko i vrede.Ajd ako nesto nadjem saljem ti ili broj ili gde sam vido.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od alibaba40 »

Halo triling evo da ti olaksam sve sto ti treba Zoran iz dubice iz BiH imas ga i na bosanskim oglasima PIK:ba- vrlo povoljne kaiseve za sve vrste harmonika ja sam sebi uzeo i prezadovoljan sam a jos nesto tip je pouzdan prva liga.potrazi malo po forumu dijelovi harmonika ubacio sam negdje njegov broj.pozzzz
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od harmonistak »

imas kaiseve na www.ebay.com ukucaj accordion straps
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od alibaba40 »

Dragi moji forumasi trebam pomoc? a to je ko zna adresu od Talijanskih tvornica ili prodavnica za dijelove recimo Dallape ,Guerinnia itd.adresa interneta ili obicna nije bitno.Zivim blizu Italije nekih 40tak kilometara i svejedno sam na putu sa motorom cesto u Italilji i zato nebi bilo lose ako neko zna adrese da napise jer mogao bih pomoci i drugima ako bih stupio u kontakt sa tim kucama.Eto lipi moji forumasi
pa se cujemo Poooooooooooozzzzzzzzzz. :ijuju: :ijuju:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od Bata Kanda 73 »

a be alibaba :D pa zikni na internet.a i ne moras,odi u castelfidardo pokraj ancone i nemozes da omasis-90 o/o proizvodjaca tj.firmi su tamo i nesto malo u stradelli (dallape,fratelli crosio...) severno od milana.p.s.blago tebi druže kad možeš i kad si blizu,uf kako bi ja "skoknuo" da sam u prilici! :cry:
batadjero
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 14 Apr 2011, 13:00

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od batadjero »

Da ne otvaram novu temu zanima me gde mogu naci neke osnovne delove za dallape recimo kozice sundjer za klapne ,coja itd ..Majstori nece da mi kazu hocu nesto sam da radim a vec sam i do sad dosta toga sam odradio nego pojedini majstori i to mnogo bolje?Hvala
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Dijelovi za harmoniku

Post od alibaba40 »

batadjero napisao:Da ne otvaram novu temu zanima me gde mogu naci neke osnovne delove za dallape recimo kozice sundjer za klapne ,coja itd ..Majstori nece da mi kazu hocu nesto sam da radim a vec sam i do sad dosta toga sam odradio nego pojedini majstori i to mnogo bolje?Hvala
Batadjero,pozdrav od alibabe izgleda mi smo iste srece ja trazim internet stranicu ili bilo koju drugu adresu za dijelove ali niko to nema ili ne zeli da da.Blizu sam Italije ali sad ne mogu posto sam u gipsu,pa imam puno vremena da svrljam po netu ali nisam nista konkretno nasao niti ijedan katalog adresu bilo sta,ili je tako tesko ili sam ja smotan a ne znam vise sta bi ukuco sve sam zivo probo i ne ide.
Odgovori