Pitanje u vezi nabavke

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Pitanje u vezi nabavke

Post od harmonikaš_ivan »

Pozdrav... Ovako imam harmoniku rojalicu, 120basova...pa me zanima gdje bi ja mogo naci novi mjeh za nju??? i jeli bi bilo moguce stavit novu klavijaturu sa plicim tipkama????

unaprijed hvala
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Pitanje u vezi nabave

Post od mamula »

stari, to bi te sve izaslo oko 400€ a opet imas Royalicu! Prodaj nju i uzmi drugu harmoniku!
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pitanje u vezi nabave

Post od harmonikaš_ivan »

i ja bi ju najrade prodo i kupio drugu..al stvar je u tome kad ju prodam, moram dometnuti da bi mogo nsto kupit...a nemam od kud dometnuti..
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Pitanje u vezi nabave

Post od mamula »

To ti je brale sve matematika! Al' ti je glupo ulagati velike novce u royalicu, prodaj je i sa tim parama koje si htio da uložiš u nju možeš uzeti neku italijanku bez kabine.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Pitanje u vezi nabave

Post od Ukika »

da, vidjam paolo soprani na kupujem prodajem, cetvoroglasna u primu, 13+master, a cini mi se da je petoglasna u basu... 650 evra, spustis bar 100 e i eto ti, malo skuplje od royalice a dobra harmonika
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Pitanje u vezi nabave

Post od Dallape 1960 »

Paolo soprani za te pare je zaista dobro resenje..jel moze slika te sopranke da se postavi? da je malo pogledamo..
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Pitanje u vezi nabavke

Post od Ukika »

Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Pitanje u vezi nabavke

Post od Dallape 1960 »

Ako spustis cenu za stotinak eurica to nije skupo..Pa ja sam dao 900 da moju generalno sreadim pre mesec dana.. :D uostalom to su harmonike koje se mnogo manje kopiraju, budze, prepravljaju od npr Dallape ili Guerini harmonika, pa tako i slabiji poznavaoci harmonike imaju manje mogucnosti da pogrese prilikom kupovine..
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Pitanje u vezi nabavke

Post od Ukika »

cuo sam se s tipom, menja je zbog tezine ima 13 kila, a to je i meni tesko.. pocela kicma vec da mi se krivi a imao sam i neku operaciju i imam oziljak preko stomaka pa trazim nesto sto lakse
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Pitanje u vezi nabavke

Post od Dallape 1960 »

E Ukika i mene su pre 20 ak dana seckali :asdfnjo: operacija..pa jeste prilicno teska harmonika za drzati na ramenima..ali meni npr je ostavila takav utisak da dosta ima laku levu stranu i da je laka za rad dok sam je svirao..o tome sam bas i razgovarao sa Gadzihancem skoro jer zna da sam ranije imao pa me pitao kako je zavrsila.. :)
Odgovori