Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od alibaba40 »

neko je pitao za majstora iz BiH a to je zoki iz Dubice vrlo dobar i povoljan.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od alibaba40 »

Dragi moji forumasi evo broja od ovog gospodina Zorana iz Dubice iz BiH to je na samoj granici Hrvatske i Bosne znaci pristupan je i Hrvatima i Bosancima nije bas puno daleko.E ovako ja jos moju Harmoniku nisam nosio kod njega ali uskoro cim zavesim sa operacijom i budem iso kuci idem da mi ueradi ovaj moj krs , kupio sam od njega kaiseve za horminiku i mogu reci da su prvoklasni i nisu skupi 50 eura
ja sam sa njima prezadovoljan prava koza siroki lijepo uradjeni stvarno bez problema.I jos nesto izgleda da mi momak nije iskvaren, a to mi je puno bitno znaci nije proklet ko sto sam naletio par puta,kad sam htio da kupim kaiseve ,sa postarinom ovo,ono pa izace cijena da su od krokodila bili bi jeftiniji.E evo broja ali ce te morati cifre oduzimati jer ja zovem iz Austrije 0038765575656. ko voli nek izvili.POzzzzzzzz.
abrajkov
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 20 Mar 2011, 12:18

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od abrajkov »

ivek-cool napisao:Da za ovog u Bjelovaru Žarka najviše hvale i kod njega planiram otici jer imam i nekakvu preporuku a nece bit nikakvih muljanja ........nebi htio nikog grdit al nevolim kad se po harmonici radi ono sto nebi trebalo (opasno po zivot ,barem kod mene)
SVAKA CAST NA TAKVOM RAZMIŠLJANJU. ANDRO
abrajkov
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 20 Mar 2011, 12:18

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od abrajkov »

Webmaestro napisao:Na predlog kolege po harmonici ivek-cool, evo teme o majstorima i servisima za harmoniku (kojih je stvarno jako malo kvalitetnih).

Mozda je kolegama iz Hrvatske malo daleko, ali evo jedne preporuke od mene:

http://www.srbija.011info.com/podaci.ph ... 186&gID=10

Pa mozda i skoknete do Niša, taman da popijemo "po jedno" pivo :D
HVALA NA ADRESI- MOZDA POPIJEMO PIVO.-ANDRO
Korisnikov avatar
Darko_73
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 20 Mar 2011, 12:21

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Darko_73 »

Moram da preporucim jednog stvarno vrhunskog majstora po meni.Nosio sam harmoniku kod njega po preporoci.pre godinu dana.On mi je stimovao harmoniku.Imam Guerrini Shampion 75 god.Kupio sam je pre 10 god.Harmonika je bila ostrija u primu i teze se javljao ton u kabini.Na razglasu je svirala dobro,tako da nisam nosio kod nikoga harmoniku,do pre godinu dana vec je bilo potrebno kompletno sredjivanje i po preporuci drugara,otisao sam kod njega.Mada bio sam dosta sumnjicav kako radi,jer danas su svi majstori i svi se razumeju u harmonike.Covek mi je izvadio tri harmonike dve Shampionke i jednu President 78god.I Serija,koje je on licno prestimovao i sredio.Kada sam probao harmonike nisam mogao da se odlucim koja je bolja i bolje harmonike do sada nisam probao.Covek me je argumentima ubedio da posle njegovog rada to je kraj nema dalje.To mi je ulilo nadu da sam odneo kod pravog coveka.20-tak dana mi je radio na stimovanju i sredjivanju harmonike,bio sam strpljiv.Kada sam probao harmoniku pomislio sam to je neka druga harmonika ne moja.Nisam moga da verujem da je to moj Shampion.Uporedio sam je sa presidentom,nema razlike.Ton se javlja lako i"razorno".pri to ima i visinu i dubinu....ne znam kako to da opisem...prosto neverovatno...sta je radio ne znam :)Znam da samo radi stimovanje sa nekakvom vodenom smirglicom,ne grebe tonove vec ih polira...On i svira jako dobro harmoniku,cuo sam iz price da je bio prva harmonika Jugoslavije.Sto znaci sigurno da covek ima ogromno znanje oko harmonike!On se zove Dejan iz Beograda je.Njegov tel: +381/ 64 2913440
Pozdrav svima na forumu!
Zoran Davidovic
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 20 Mar 2011, 13:52

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Zoran Davidovic »

Drage kolege,da vam i ja predlozim jedan po meni odlican servis.Radnja se nalazi u Beogradu ulica Ruzveltova preko puta Zira trznog centra.Majstor se zove Ljubisa i po meni sasvim je OK a i sa cenama je solidan sto je za nas ipak najvaznije.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od alibaba40 »

Dragi moji forumasi a posebno ovi iz Srbije ima bih jedno pitanje i molbu.Ko od vas poznaje cuvenog majstora Miodraga Bajica koji je vrhunski majstor napravio svojih nekoliko harmonika?
I ja bih rado plato ko bi mi mogao nabaviti njegove dvije knjige koje je izdao pod naslovom
HARMONIKA VELIKA NAUKA.Hvala unaprijed svim koji nesto pokusaju povodom ove molbe.Pozdrav
alibaba40.
Korisnikov avatar
Darko_73
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 20 Mar 2011, 12:21

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Darko_73 »

http://www.youtube.com/watch?v=zPwd8S0OUJ8&NR=1

Auuuuu ovo je katastrofa....turpije,aparat za struganje.Ovo je dokaz da ne rade samo kod nas ovako,vec svuda.Samo na brzinu,nece on za jedan ton da izgubi nekoliko sati,da ga odradi bez grebanja......ma neeee samo na brzinu,sto pre.A to sto je napravio riseve i klanicu na tonu to nema veze.I onda odneses kod ovakvog kasapina logikom on je kao jeftiniji i upropasti ti tonove pa to nema veze.Malo je pravih majstora VEOMA malo koji to rade pedantno.
GUERINI27
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 18 Maj 2011, 00:51

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od GUERINI27 »

POZDRAV SVIMA
U MAKEDONIJI JE JEDAN OD NAJBOLJI MAJSTORA
A TO JE KIRO SISKOVSKI
+38970219669
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od alibaba40 »

GUERINI27 napisao:POZDRAV SVIMA
U MAKEDONIJI JE JEDAN OD NAJBOLJI MAJSTORA
A TO JE KIRO SISKOVSKI
+38970219669
Svaka cast GUERINI27 ali dok mi dodjemo u Makedoniju sa zapada ima da se u......mo imali sta blize?
Odgovori