Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od šokac »

Ovo je često tako i isto mislimo o tom ali isto tako je istina da nekima nevalja nijedna harmonika,ni skupa ni jeftina!
Vrlo vjerojatno bi i na posve novoj bilo koje marke našli nedostatke i nebi bili ni s njom zadovoljni..
Poznam neke koji već neko vrijeme traže harmoniku i svakoj nađu mane pa sam već odustao od davanja mišljenja kad pitaju šta mislim o ovoj ili onoj..
Šrotova ima na sve strane ali ne vjerujem da baš nijedna harmonika koja se prodaje nevalja a nekima nevalja..!
Ili imaju problem u glavi što je vjerojatnije..
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od zvrk555 »

šokac napisao:Ovo je često tako i isto mislimo o tom ali isto tako je istina da nekima nevalja nijedna harmonika,ni skupa ni jeftina!
Vrlo vjerojatno bi i na posve novoj bilo koje marke našli nedostatke i nebi bili ni s njom zadovoljni..
Poznam neke koji već neko vrijeme traže harmoniku i svakoj nađu mane pa sam već odustao od davanja mišljenja kad pitaju šta mislim o ovoj ili onoj..
Šrotova ima na sve strane ali ne vjerujem da baš nijedna harmonika koja se prodaje nevalja a nekima nevalja..!
Ili imaju problem u glavi što je vjerojatnije..
šokac veliki potpis za ovo. :depkvk: ja bi samo dodao na to jednu poslovicu koju naš narod rado upotrebljava a to je da "rđavom qvurcu svaka dlaka smeta" ;)
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Ukika »

au ljudi zakopaste me sad xD pronadjoh se :D

sprdam se.. dosta toga je meni promaklo jer nije imao ko da me vozi ili nije imao ko da podje sa mnom, tako da ko zna šta sam sve propustio..
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od šokac »

Ma vidim da si shvatio smisao,opčenita je tvrdnja ali nerjetko se potvrdi!
Ima svega,kojekakvih krntija koje više nisu ni za dijelove a neki bi za njih pare ko za nove..
Ali brale,neki su zbilja tolko picajzlasti da im sve živo smeta i nema te harmonike koja im valja..
Ako se i nađe takva brzo joj nađu šta bilo da nije baš naj i na udaju s njom!
chik
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 20 Mar 2011, 16:17

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od chik »

GUERINI27 napisao:POZDRAV SVIMA
U MAKEDONIJI JE JEDAN OD NAJBOLJI MAJSTORA
A TO JE KIRO SISKOVSKI
+38970219669


@GUERINI27 potpuno se slazem sa tobom. Prije 15 dana Kiro mi je uradio generalku na Guerrini superior 4. Ja sam odusevljen sa poslom koji je obavio. Veoma pedantan, temeljit i korektan covjek. S'pravom ga zovu "Kiki Marsovac". Svim kolegama ga od srca preporucujem.
Safet_
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 27 Okt 2012, 14:09

Servisiranje harmonika u Sarajevu

Post od Safet_ »

Pozdrav ! :)

Da li neko zna gdje se u Sarajevu ili okolici nalazi neki dobar majstor za servisiranje harmonika:)
Hvala :)
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Servisiranje harmonika u Sarajevu

Post od Webmaestro »

Safet_ napisao:Pozdrav ! :)

Da li neko zna gdje se u Sarajevu ili okolici nalazi neki dobar majstor za servisiranje harmonika:)
Hvala :)
Pitanje prebaceno u ovu temu o servisima i majstorima.
Safet_
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 27 Okt 2012, 14:09

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Safet_ »

okk :))
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

najbolj mastori za harmonike

Post od steela »

pozdrav,planiram vec dugo da radim generalni servis za svoju miljenicu,hocu da cujem jos komentara...za mene je najbokji majstori,g ivan petrovic,g rajko zekanovic,i majstor dragi iz nisa,najbezbolniji nacin bi bio kod majstora rajko posto mi je on najblize,a najvise bih volio kod g petrovica,ali je predaleko...
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: najbolj mastori za harmonike

Post od Dallape 1960 »

Dragi Gadzihanac ti vazi za najboljeg, ali je druze i 20% skuplji od ostalih u Srbiji.. Ja sam pre godinu ipo dana radio moju harmoniku kod njega 950 eura sam dao-ciscena, stimovana, nove kozice, kajsevi, meh, poliranje, sve sem klavijatura po meni bi za te pare trebao da odradi makar i prim stranu.. 95% sam bio zadovoljan, 5% ne, (na prvu oktavu (gledajuci odozgo) losije je za nijasu odradio, kad ukljucim kabini u tih par tonova ostalo je da se cuje ono kao treperenje) mada covek ima 80 godina jbg, i verujem da dosta posla mu zavrsava pomocnik.. imas njegovog ucenika Batu servisera iz Nisa takodje, imas Miodraga Brajica u Cacku..
Odgovori