Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od dugi68 »

Ma sve ti je to neka "kvaka". Jedan ode kod "X" majstora i prođe loše a drugi gahvali na sva usta. Imam i dobrih iloših iskustava po struji i elektromehanici čime se pomalo bavim. Jednostavno na kraju ispadne da se baš moraš sa likom dobro upoznati, nanjušiti i onda je sve lakše. A jbg.., mislim da je tako i ovdje :(
Ljubisa
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Ljubisa »

Bata Kanda 73 napisao:druze sto se tice majstora tu uvek nastane problematika i to sa razlogom!Prvo nit je malo para koje treba dati za sredjivanje a drugo pitanje je kako ce da ti sredi harmoniku.Zato je Dragi Gadzihanac medju prvima (bio i u bivsoj jugi),iskusan,proveren,pouzdan i ruku na srce ne bas jeftin ali nije ni da dere kozu s ledja.Kad uporedis placeno i ono sto je uradjeno-zadovoljstvo je potpuno! I to je tacno (nisu glasine kao za neke),covek jeste radio kod Guerrinij-a jedno vreme.

Slazem se...Ja sam poslao moju harmoniku da je Dragi sredi (zivim u Londonu) Super sam zadovoljan i preporucio bih svima.
queen
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od queen »

Ima li nekog majstora da valja u Beogradu? Mislim da mi je bas malo raštimovan a ne bih baš da nosim harmoniku kod nekog ko ne zna posao!
Korisnikov avatar
kamikazars
16 basova
16 basova
Postovi: 36
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od kamikazars »

Zna li neko kakva je situacija sa majstorima u BiH ? Pozdrav iz banjaluke!
zorankg
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: kragujevac
Kontakt:

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od zorankg »

Sto se tica majstora tako je to.Dok sam svirao harmoniku nosio sam je kod jednog majstora za kojeg je vazilo da nije bas neki a ja sam njime bio prezadovoljan.Dok sam posle toga igrom slucaja nosio kod nekih poznatih u Cacku i tamo bio odran i nikako uradjena harmonika.Tako da sve zavisi izgleda od raspolozenja majstora ili ko zna cega....
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od bpodnar »

Netko je spomenuo Petrovića iz Zagreba, Dubrava. Njegovo je ime Ivan, a ne Josip kako netko reče i majstor je odličan. Kod njega uvijek ima instrumenata za svačiji ukus. Inače čovjek je prije nekih 10-15 godina osmislio i svoju marku harmonika Petromaestro čiji sam ponosni vlasnik odnedavno, a iste izrađuje od dijelova koje kupuje u Castelfidardu kao i sve firme koje tamo rade. Čovjek je za preporuku u svakom pogledu bila riječ o popravcima, prodaju ili izradu harmonike. Broj mobitela mu je 098 292 600. Ako netko ima loših iskustava s istim neka to ovdje i napiše, nemojte suditi o čovjeku unaprijed temeljem "trla baba lan" priča.
Slavke
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Slavke »

U Novom Sadu Harmonija servis- majstor Vlada.. sasvim ok majstor..
fryyy
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od fryyy »

U zagrebu (Lučko), jako dobar majstor za harmonike.
Ante 091/5502-151
TM.music
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od TM.music »

Evo ja sam majstor za harmonike. Radim sve vrste radova na harmonici od obicnih kvarova do stimovanja. Zavrsio sam i skolu za izradu i popravku muzickih instrumenata. Znam da nije lepo hvaliti sebe, ali postoje zadovoljne musterije koje mogu da potvrde moj rad :) 060/02-52-011 Beograd
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od bpodnar »

Ja nisam vidio da ti sebe hvališ u svom postu. Ako jesi majstor i imaš za to kvalifikaciju onda zašto bi bilo hvalisanje ako to nekome kažeš? Da si rekao "Ja sam najbolji majstor za harmonike" i da dijeliš kape, majice, kalendare i upaljače sa svojim brojem telefona, efekat bi bio suprotan, jer to bi značilo da nemaš posla i da si loš. Tebe mora reklamirati tvoj rad i poštenje, a ne internet i oglasi u oglasniku. Vjerujem da će se netko već javiti kome si nešto radio pa da kaže koliko je zadovoljan.
Odgovori