Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
akaurin8
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 01 Mar 2012, 18:15
Kontakt:

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od akaurin8 »

Otvorim jutros Njuškalo i vidim, prodaje se Cantus 4. Prodavač "Raspučin". Ukucam broj u mobitel i nemalo se iznenadim kad sam vidio tko je. Trebalo mi je desetak minuta da dođem sebi. Čovjek koji je stvarno bio kod mene desetak puta i probao puno mojih harmonika, originalnih i neoriginalnih. Dolazio sa više harmonikaša i ljudi koji su kupovali harmonike. Čovjek o kojem sam uvijek pričao kako je odličan harmonikaš, a nema novaca da si priušti dobar instrument. Kantus na kojem sam nekoliko puta radio neke manje servise bez naknade. Naprosto nisam mogao vjerovati da mi taj čovjek nakon svega može zabiti nož u leđa. Kad sam se malo smirio, nazvao sam ga i pitao isto ono što sam pitao i još neke ljude koji su tako o meni pisali. "Šta sam ja to tebi skrivio da o meni tako pišeš"? Rajko je bio zatečen pitanjem i pravdao se da nema pojma o čemu se radi. Kad sam mu objasnio, on je i dalje bio zbunjen i pravdao se da nema pojma ni o čemu. Povjerovao sam mu jer znam da nema interneta i da mu neko drugi stavlja oglas za prodaju harmonike. Odmah mi je bilo jasno i tko bi to mogao biti, što mi je i on potvrdio. Bio je Raspučin kod mene i snimao Rajka kako virtuozno svira na mojim harmonikama. E pa dragi Raspučine nek si mi živ i zdrav i daleko ti kuća od moje. Neću napisati tvoje ime i prezime kao što nisam napisao ni neka druga kod kojih sam bio, jer ja nisam takav čovjek. I poslije svega ja ti želim sve najbolje u životu. :svirac:
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od petar3petar »

Vrlo neugodno.

I ja sam imao takvih slučajeva.
Neki me prije toga nisu ni vidli ni čuli a sve su znali ...
accordion-love
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 16 Mar 2013, 02:30

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od accordion-love »

G. petar3petar,

molim za vas e-mail, nekako (ili nikako) ne mogu da ga nađem...

Hvala.
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od petar3petar »

Evo moje e-mail adrese:

[email protected]

Pozdrav

I. Petrović
accordion-love
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 16 Mar 2013, 02:30

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od accordion-love »

Hvala!
zorangimn
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 07 Mar 2015, 13:56

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od zorangimn »

Majstor za harmonike, Subtica

Pozdrav, ja sam zahvaljujuci ovom forumu pronasao majstora Dragana iz Subotice. Ovo je njegov broj telefona 0600576995. Fiksni isto kao mobilni samo bez nule na pocetku i pozivni 024.

Sve najbolje!
SLOBODAN MEDICUS
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 09 Mar 2015, 00:40

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od SLOBODAN MEDICUS »

Ko zna adresu i telefon Mladena Aleksic da nosim harmoniku na sredjivanje?
banda00
16 basova
16 basova
Postovi: 29
Pridružio se: 10 Jan 2015, 16:48

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od banda00 »

Dobar serviser u splitu ?
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od surbatovic.a »

Mislio sam da malo ``utegnem`` klavijaturu na Weltmeister Supiti, one vodilice na tipkama i one sto se nalaze ispod njih na patosu, naravno plasticne su, i pojedine od njih su malo pojedene zbog cega uzrekuje blagi luft izmedju njih, iako neko kaze da na to utice uglavnom osovina, ja mislim da su ove vodilice jedan od osnovnih uzroka tome, pa vas pitam, da li se to mijenja kad se vrsi servis klavijature, i ako se mijenja, postoji li mogucnost da se to igdje nabavi? :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Koca »

Ne razumem o kakvim plasticnim vodilicama na dirkama i patosu mislis. Imas drveni cesalj kroz koji ide osovina i metalni cesalj koj usmerava dirku da se ne udaraju jedna o drugu. Plastican je samo prsten usadjen u drvenu dirku kroz ide osovina. Sve se samo steluje.
Odgovori