Zelim kupiti harmoniku

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
ea311
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 17 Sep 2022, 21:05

Zelim kupiti harmoniku

Post od ea311 »

Pozdrav svima.
Zelio bih kupiti harmoniku koja je dobra za narodnu muziku, no moj budzet je maksimalno 650 eura. Pozeljno je da ima 120 basova. Imate li kakav prijedlog? :D
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Zelim kupiti harmoniku

Post od Koca »

Weltmeister Consona.
ea311
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 17 Sep 2022, 21:05

Re: Zelim kupiti harmoniku

Post od ea311 »

Puno hvala na prijedlogu!
Tihi
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 15 Nov 2022, 11:46

Re: Zelim kupiti harmoniku

Post od Tihi »

Pozdrav svim clanovima👋, zelim kupiti harmoniku do 500e, da naglasim da sam pocetnik. Razmisljao sam i gledao harmoniku Weltmeister Caprice 120, trazio sam po forumu ali nisam nasao dosta toga vezano za ovu harmoniku, da li mi mozete pomoci oko odabira harmonike i nesto vise reci o Weltmeister Caprice, hvala unapred i jos jednom pozdrav svim clanovima👋.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Zelim kupiti harmoniku

Post od sampionce »

За почетника ће и хармоника од 100€ и 60 басова бити довољне да крену с развојем љубави према самом инструменту (и захтевности која је неопходна да би се исти "укротио"), али и неким другим стварима попут мелодије, хармоније, ритма, украса, итд. итд.

Са "одрастањем" ће и прохтеви, жеље, и потребе бити (оправдано) већи па ће и избор следећег, (по правилу) скупљег инструмента бити разложан и оправдан. До тад, улудо бацање пара!
Korisnikov avatar
Džoga
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 385
Pridružio se: 14 Jun 2018, 10:29
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zelim kupiti harmoniku

Post od Džoga »

Da li si nabavio instrument, prethodno receno slazem se sa misljenjem od sampionceta.
Odgovori