kupovina harmonike

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
mimo
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

kupovina harmonike

Post od mimo »

Da li ima neko da prodaje kvalitetne očuvane korištene harmonike kao i nove?
mimo
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od mimo »

bez namjere da nekoga reklamišem,ponovo molim da ako neko prodaje kvalitetne harmonike sa garancijom ili može nekoga ko se time bavi preporučiti,da se javi,
imam namjeru kupiti kvalitetniju harmoniku.




pozdrav.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od Bata Kanda 73 »

mimo,tako se nekupuje harmonika.Ako imas nameru da kupis dobar instrument onada "pusti buvu" na sve starne preko ljudi,raspituj se i to žestoko kad i gde god stigneš i nešto će da naleti!Mnogim ljudima neki dobar instrument "skuplja prašinu" a i nerazmišljaju da mogu da je prodaju.Bitno je da znaš kakav instrument hoćeš i do koliko para!Nešto će već da ispliva samo moraš biti strpljiv i imati kintu na lageru svakom momentu!Pozdrav!
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od harmonikaš_ivan »

nebi znao tocno to ima za prodati..ali da ti dadem jedna savjet i sta sam procito..rade kupi hohnericu ili rojalicu nego weltmeistera ...
mimo
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od mimo »

ja sam zainteresovan za dallape ili guerini ili neku drugi italijansku harmoniku sa kabinom,ali ocuvanu

pozdrav
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od dugi68 »

Ljudi pomagajte! Moram vratiti harmoniku na kojoj sam učio. Trenutno nisam pri novcu da kupim bilo šta. Ako ima netko iz Slavonije za posuditi do proljeća iduće godine biti ću mu jako zahvalan. :( Slika
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od harmonikaš_ivan »

dugi68 napisao:Ljudi pomagajte! Moram vratiti harmoniku na kojoj sam učio. Trenutno nisam pri novcu da kupim bilo šta. Ako ima netko iz Slavonije za posuditi do proljeća iduće godine biti ću mu jako zahvalan. :( Slika
nemas srece..ja sam isto posudio od kolege, jer kod nejga harmonika stoji skupalja prasnu niko ju nesvira kad neznaju..tako da ja sviram njegovu, a kad skupim pare onda oglasnik u ruke...

probaj se raspitati malo pa ces mozda potrefit na nekoga..
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od dugi68 »

ok, imenjače :)
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od harmonikaš_ivan »

problem je to tako naci tko bi posudio harmoniku, a ti sto posto onda imaju guvenirku ili dallapu..
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: kupovina harmonike

Post od dugi68 »

čuj, može biti neznam koja. ja garantiram za nju, sad mi je frka i tražim pomoć. :(
Odgovori