Matori pocetnik

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
worm
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 21 Nov 2012, 17:35

Matori pocetnik

Post od worm »

Pozdrav narode
Harmoniku odavno volim ali nisam imao uslove do sada da nesto nabavim i sad bi sa svojih 20 i koju godinu krenuo od pocetka pa me interesuje sta bi mi preporucili za sami pocetak za vezbu posto sam cuo da su harmonike od 120 basova najlkse za ucenje pa me i tu misljenje interesuje i sta mislite o ovim harmonikama:

http://www.kupujemprodajem.com/Weltmeis ... id=5769833

http://www.kupujemprodajem.com/Weltmeis ... id=5769833

Da li su to te harmonike ili samo nalepljena marka i sta vredi uzimati u tom nekom cenovnom rangu :svirac:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Matori pocetnik

Post od chemist »

Za taj novac...to je to...mozda uz cenkanje i koji euro nize...po meni ista klasa harmonika...i stvar je ukusa, ali dok se obe detaljnije ne provere, uzivo, tesko je reci sta je bolje. Najbolje je da pri kupovini povedes nekoga, ko se razume, i da ti on odabere harmoniku.
worm
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 21 Nov 2012, 17:35

Re: Matori pocetnik

Post od worm »

A sta mislis koja bi mi najbolja i najlakša za učenje. 120, 90, 80 basova i da li to ima neke veze
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Matori pocetnik

Post od chemist »

Odmah 120 basova, nema razloga za manjom harmonikom...i naravno Weltmeister...optimalno bi bilo ako bi nasao Weltmeister Consona..ona je tonski prefinjenija od ovih najjefitnijih (150-250 eura), ima imitaciju kabine...mada je i skuplja (cena joj je od 400-500eura), a i nema je nesto na oglasima...sve u svemu koliko para toliko i muzike...ako nemas ozbiljnijih namera, zavrsice ti posao Weltmeister ili Royal Standrad do 250 eura. Obavezno pri kupovini povedi nekoga ko se razume.
Odgovori