Harmonika Ritam Procjena

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Angie
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Harmonika Ritam Procjena

Post od Angie »

Pozdrav, eto posto se ne razumijem u harmonike bas da pitam ovdje..

Marka harmonike je ritam, ima 80 basova, stara oko cca 30 godina, u dobrom stanju samo sto fali jedna tipka.

Ne znam na koliko bi je mogla procijeniti.

Hvala unaprijed,

LP.

Angie
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Harmonika Ritam Procjena

Post od dugi68 »

Angie, nemam pojma, i mene zanima nešto slično. Poznanik mi nudi Hohnericu sa 120 basova u koferu, navodno izvrsno stanje i traži za nju minimalno 700 Eura. Idem ju možda sutra vidjeti i uslikati pa ću slike staviti na forum da čujem mišljenje stručnih osoba :)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Harmonika Ritam Procjena

Post od dugi68 »

Između ostalog, za ovu tvoju mislim da ti je isto najbolje slike staviti na forum, pa će ti Webmeštar i ostala ekipa dati mišljenje :)
hrmnk
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Harmonika Ritam Procjena

Post od hrmnk »

Upiši na google pojam "glazbeni oglasnik" , i odeš na tu stranicu. ima dosta instrumenata koji se prodaju, a ima i harmonika sa cijenama. To ti je neki putokaz
Angie
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Harmonika Ritam Procjena

Post od Angie »

Evo slika, nadam se da su ok.

Slika

Slika

Slika

Što mislite, koliko vrijedi?
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Harmonika Ritam Procjena

Post od šokac »

Jako malo!
To je Harmonija,rađena u Zagrebu,harmonika sa užim tipkama i ako se navikneš teško će biti preći na standardnu širinu.
Dobar joj je zvuk,ima talijanske tonove ali nije nešto na zraku,pogotovo basovi.
Nebi ti ju preporučio,vrijedi nekih 100 eura s obzirom što se nudi po oglasnicima ovdje odakle je ova stranica.

Ovo za Hohner treba napisati model.
Nije isto ako se prodaje prastari tango ili atlantic 4,a traže svašta i po tome se ne može ravnati.
Odgovori