pomozite!

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: pomozite!

Post od Koca »

Ujeee bas si srecnik, odo i ja danas da pretrazim tavan, ako sta nadjem od instrumenata javljam se!!!! Slika
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

jesam!
pretrazi,mozda i nadjes!
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

Ma i ja sam sličnu situaciju imao. Nešto sam rovario po tavanu u pradedinoj staroj kući, i gle čuda nađem Korg PA800, i tek kasnije saznam da je to kad se moj deda oženio, baba mu nije dala da više tezgari, pa je ostavio na tavan i tako eto do pre neki dan čučao na tavanu. :jdishddf: Malo šale, nema ljutnje. :depkvk: :depkvk: :ijuju:
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: pomozite!

Post od cupavac »

dugmetarac78 napisao:Ma i ja sam sličnu situaciju imao. Nešto sam rovario po tavanu u pradedinoj staroj kući, i gle čuda nađem Korg PA800, i tek kasnije saznam da je to kad se moj deda oženio, baba mu nije dala da više tezgari, pa je ostavio na tavan i tako eto do pre neki dan čučao na tavanu. :jdishddf: Malo šale, nema ljutnje. :depkvk: :depkvk: :ijuju:
A djedov Iphone ne spominješ, ha? :D
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

E sad...... Pa da ispadne da se hvalim kako mi je deda bio glavna faca u selu.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: pomozite!

Post od Koca »

Ma dugmetarac sta se i ti busas, evo sad sam i ja sisao sa tavana i nadjoh jednu staru Dallapu i u koferu testament kojim moj pradeda ostavlja istu samom sebi u nesledstvo, jer kaze deco moja u sve vas nemam ni najmanje poverenja, ko je sa vama ziveo i radio ni pakao mu nece tesko pasti, zato svu svoju imovinu ostavljam samom sebi. Cim je malo ocistim lopatom od blata i maltera stavljam slike na forum, a dotle svi forumasi krenite u pretres tavana, podruma i ostalih supa, pa nas izvestite o pronadjenim instrumentima. Aj ziveli! images/smilies/234168.gif images/smilies/6.gif
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

:jdishddf:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

Koca jel to onaj deda što je spalio Đenku?????? :pudc8:
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

kako me stalno mozete....stvarno nemam rijeci,pa daj mogu li ja nesto napisati da me ne poklapate,jebem mu mater!
napisao sam fino:
trazim ko hoce da mi pomogne,a ne da me poklapa.
mozete li presiatti ismijavati???
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

Ajde što si na kraj srca, pa jebote šalimo se, niko nikoga ne ismejava. :depkvk:
Zaključana tema