Weltmeister consona

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Harnonika
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 15 Apr 2013, 21:51

Weltmeister consona

Post od Harnonika »

Evo imam ponudu za weltmeister consonu (oko 380 eura, tj, 750 KM), pa bih vam bio zahvalan za misljenje oko te harmonike.
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Weltmeister consona

Post od chemist »

O toj harmonici se ovde puno pisalo...ja sam je imao i mogu reci o njoj samo reci hvale...ima jako lep ton i jedna je, po meni, od najboljih bezkabinskih harmonika. Ako je u dobrom stanju, cena je po meni pristojna...ja sam svoju prosle godine prodao znatno skuplje...ali je bila gotovo nova...mozes je pogledati i cuti na nekom do mojih klipova na youtube ili ovde gde su snimci forumasa
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Weltmeister consona

Post od sqartist »

Slažem se s prethodnim postom. Consona je odlična harmonika tonski i za pratnje je recimo odličan izbor. Ove koje sam imao prilike čuti su bile stvarno iznenađujuće ugodna zvuka. Ako je u odličnom stanju ja bi dao i 750€ za nju. Tako se u Hrvatskoj i kreće cijena, samo naviše. Za 380€ se malo bojim što bi to moglo biti...
Harnonika
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 15 Apr 2013, 21:51

Re: Weltmeister consona

Post od Harnonika »

Sviram nekih 5 godina i trenutno imam neku manju hamoniku Deliciu (pocetnicka harmonika, 80 basova, nista posebno), pa sam mislio uzeti nesto malo bolje. Dobio sam ponudu od jednog porodicnog prijatelja, zato je cijena 380 eura, a harmonika je u dobrom stanju koliko sam mogao vidjeti. Uglavnom hvala vam na misljenju.
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Weltmeister consona

Post od chemist »

U poredjenju sa Deliciom, Consona je avion :D
Harnonika
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 15 Apr 2013, 21:51

Re: Weltmeister consona

Post od Harnonika »

Znam haha :P
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Weltmeister consona

Post od petar3petar »

Dobra ideja, loša izvedba.
Harmonika je tonski solidna.
Mehanički je dobro zamišljena ali loše izvedena.
Harnonika
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 15 Apr 2013, 21:51

Re: Weltmeister consona

Post od Harnonika »

Ok, hvala na komentaru.
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Weltmeister consona

Post od surbatovic.a »

Nije napisano koliko je basova za 380Eura, ja prodajem moju harmoniku Weltmeister Consonu 96 basova, [hide]http://www.pik.ba/artikal/6660959/harmo ... ltmeister/[/hide]
old_school
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 20 Dec 2012, 00:06

Re: Weltmeister consona

Post od old_school »

Ja ju imam 2 godine


Tonski je odlicna za tu klasu harmonika,ali mehanicki....mehanicki ne da je katastrofa,nego je katastrofa x 2.Kao da su se djeca igrala...
Odgovori