stigla elektronka

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
majstorrade
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 09 Avg 2011, 00:55

stigla elektronka

Post od majstorrade »

Dragi moji muzicari,podigao sam harmoniku Skandali od majstora sto mi je prodao.Da vas podsetim harmonika je bila elektronka ali je elektronika pokvarena,sada svira samo kao akusticna.U dogovoru sa majstorom rekao sam mu da skine onu silnu dugmad sa prednjeg dela i da to lepo obradi.Tu harmoniku sam kupio iskljucivo za vezbanje jer mi se svideo zvuk i kvalitet klavijature.Harmonika ima 2 kabine ali samo tri fasena,to mu dodje kao troglasna.Kostala me oko 1200 dolara,sto ovde u Americi nije skupo,recimo pola prosecne plate.Kako harmonika zvuci mozete videti na you tube kanal je majstorrade.Mozete i cuti kako svira covek koji je poceo da svira u 50-toj godini,svaki dan od sat do dva,kako kada. Mada ni sam ne znam sta me to tera da vezbam i sviram.Izgleda neka visa sila.Bas me interesuje sta mislite o svemu gore napisanom.Pozdrav mojim kolegama muzicarima iz Amerike.
Odgovori