Dallape organtone klavirna

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Korisnikov avatar
nedjanedeljko
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 09 Feb 2013, 20:45
Lokacija: Okolina Novog Sada

Dallape organtone klavirna

Post od nedjanedeljko »

Pozdrav svima, zanima me otprilike cena Dallape organtone od 120 4 glasne harmonike,original. Ne vidim ih nesto po oglasima, i ako neko ima iskustva oko te harmonike. :svirac:
Korisnikov avatar
nedjanedeljko
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 09 Feb 2013, 20:45
Lokacija: Okolina Novog Sada

Re: Dallape organtone klavirna

Post od nedjanedeljko »

Bas niko ne zna?
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Dallape organtone klavirna

Post od chemist »

Nema ih po oglasima, odlicne su, glasne i cena im zavisi od stanja...po meni ako je u top stanju i original, ne bi trebalo da je vise od 2200-2400 eura jer vec od 3000 eura ulazi se u zonu dvokabinskih originalnih harmonika (Guerrini superior 3)
petarbg77
48 basova
48 basova
Postovi: 60
Pridružio se: 29 Nov 2011, 23:55

Re: Dallape organtone klavirna

Post od petarbg77 »

chemist napisao:Nema ih po oglasima, odlicne su, glasne i cena im zavisi od stanja...po meni ako je u top stanju i original, ne bi trebalo da je vise od 2200-2400 eura jer vec od 3000 eura ulazi se u zonu dvokabinskih originalnih harmonika (Guerrini superior 3)
...tako nekako :depkvk: . naleti po neka dobra ako duže vreme pratiš oglase, ne žuri, ali kad prepoznaš pravu, ne čekaj, dobrih harmonika je sve manje... :svirac:
Korisnikov avatar
nedjanedeljko
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 09 Feb 2013, 20:45
Lokacija: Okolina Novog Sada

Re: Dallape organtone klavirna

Post od nedjanedeljko »

Hvala na savetima, mada ima i rucnih radova ali znam da je svaki drugaciji, ali na primer ova http://www.youtube.com/watch?v=lnECElpClBs vrlo se lepo cuje. :svirac:
Odgovori