Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
gidra1960
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Post od gidra1960 »

Molio bih vas sve za pomoc. Spremam se da kupim dugmetaru kada budem sledeci put dolazio u Beograd (oko Bozica), pa me interesuje koga biste mi preporucili od majstora ako bih hteo da odnesem instrument na pregled i procenu. Trebace mi ime, telefon i adresa (ili bar deo grada gde majstor radi).

Inace sam amater koji odavni nije ozbiljno svirao, ali pod stare dane hocu da se malo podsetim mladosti i malo vezbam (za svoju dusu) :)

Srdacan pozdrav,
Dragan
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Post od Koca »

Odakle dolazis i sta bi kupio?
gidra1960
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Post od gidra1960 »

Zivim u instranstvu. Kupio bih ili Dallape ili nesto slicno (setoredna, 120-140 basova sa koferom). Valjda cu nekako da je spakujem u avion za nazad (ne sa prtljagom). Treba da bude u dobrom stanju jer nemam vremena da je sredjujem, a opet nisam profesionalac da mi treba ozvucena ili nesto sto je 2.000 evra.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Post od Koca »

Napisao sam ti u privatnoj posti, pozdrav.
gidra1960
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pomoc oko kupovine harmonike u Beogradu

Post od gidra1960 »

Hvala jos jednom, ali bih ipak voleo da odem do nekog majstora u Beogradu, ako neko moze da preprouci (na osnovu licnog iskustva).
Odgovori