Bugari Armando seniorfisa

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
lucky0911
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 16 Mar 2015, 01:27

Bugari Armando seniorfisa

Post od lucky0911 »

Pozdrav
Evo novog člana koji tragajući za podacima za objektom iz naslova teme, dođe do ovog foruma pa kad sam već naletio, odmah se i registrirao.
Za početak, nisam stručnjak za ovu harmoniku a ni za druge, ali igrom slučaja sam došao do ove harmonike, poklonjena mi je od rodbine iz Italije prije nekih 12 godina ako ne i više. Dakle radi se o harmonici Bugari Armando seniorfisa, 120 basova 7+5 registara i.... to bi bilo to što ja znam. Od tada pa do danas ugledala je svjetlo dana pet - šest puta, sveukupno sat vremena. Šteta je da stoji kod mene i da skuplja prašinu pa bih je rado prodao jer mi, kao što sam već rekao nije neophodna stvar u kući, a novac mi je itekako potreban. Ja sam vidio nekakvih cijena po evropskim zemljama ali me interesira vaše mišljenje, koja je objektivna cijena kod nas. Zahvaljujem svima koji mi pomognu a i onima što bi pomogli a neznaju kako.
Danijel Vučić
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 28 Jan 2014, 18:50

Re: Bugari Armando seniorfisa

Post od Danijel Vučić »

Pozdrav! Jel mi možete poslati nekoliko fotki na mail [email protected]?
lucky0911
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 16 Mar 2015, 01:27

Re: Bugari Armando seniorfisa

Post od lucky0911 »

Poslane fotografije.
lucky0911
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 16 Mar 2015, 01:27

Re: Bugari Armando seniorfisa

Post od lucky0911 »

Harmonika je još kod mene ako nema informacija o cijeni ima li informacija o zainteresiranim kupcima :-)
Odgovori