Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
Nikola93150
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 02 Jan 2016, 14:08
Lokacija: Pariz

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od Nikola93150 »

Svakako hvala vam svima na pomoc.

Mislim da cu ipak odgoditi ovu Student, ili sta je vec...
Korisnikov avatar
Nikola93150
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 02 Jan 2016, 14:08
Lokacija: Pariz

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od Nikola93150 »

Svakako, hvala svima na pomoc! Nije lako kupiti harmoniku kad nemamo iskustva...
Korisnikov avatar
Nikola93150
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 02 Jan 2016, 14:08
Lokacija: Pariz

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od Nikola93150 »

Otvaram ponovo ovu temu, jer covek koji prodaje ovu Guerrini student mi tvrdi da je superior 2 koja je "obucena" u student da bi bila laksa...

Da li ima neki nacin ako odem da je vidim da se to proveri? Sta trebam pogledati itd...( osim obicne probe)?

Zainteresiran je za zamenu sa mojom super paolo 3... pa mi treba savet.

Hvala!!
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od Koca »

Batali te price i vestcenja u sta je ko koga preobukao, ti posle neces nikoga ubediti u te gluposti kad prodajes. Ali odi i probaj i ako ti legne vise od tvoje kupi je bar si nesto uradio, niko ti ne moze pomoci oko toga da zna kako je ona uradjena. Superior 2 kosta 4000-5000e i niko nije naivan da je daje u pola cene. Mozda ona tebi legne takva kakva je i to je to, a ako hoces original harmoniku onda se strpi nemozes za 7 dana resiti kupoprodaju. :zbunjen:
Korisnikov avatar
Nikola93150
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 02 Jan 2016, 14:08
Lokacija: Pariz

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od Nikola93150 »

A jeste u pravu ste!

Malo sam se zaletio, jer ovde gde zivim nema te harmonike za masu muziku, pa kad se izlozi jedna :affraid: :affraid: :affraid:

Ali hvala sto ste me smirili... :cry:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Savet za prodaju harmonike Super Paolo III

Post od dugmetarac78 »

Koca je u pravu, pitaj ga u kojem butiku je oblacio u superior 2 Da i ja jednu Deliciju tamo obucem,... Malo sale, al realno ti su svercerske "zvake" Zna se sta je sta i nema tu presvlacenja i oblacenja. Ako ti se svidja to je ok. Al znaj samo da ces je jako tesko kasnije prodati jer ljudi vole da znaju sta su kupili, ako je sup2, onda nema varijacija na temu, ili jeste ili nije.
Odgovori