Weltmeister Supita

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Malimuzicar
Nema harmoniku
Postovi: 9
Pridružio se: 06 Jan 2013, 00:00

Weltmeister Supita

Post od Malimuzicar »

htio sam da kupi gore navedenu Harmoniku posto nisam upoznat , dali mi moze neko reci dali sve Supite imaju Kabinu i kkave su opcenito te Harmonike . Cjena 700€
Veliki pozz
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Weltmeister Supita

Post od dugmetarac78 »

Pazi to jeste dvokabinska harmonika, e sad kakve su ......
Zavisi i od tvojih kriterijuma i sta u stvari ocekujes od harmonike kao takve. Tonski nemora biti losa, dok im mehanika nije bas jaca strana, basovi losa izrada, klavijatura za sviraca koji ima razvijenu tehniku i brzinu je lenja i "zilava" znaci tehnicki nista narocito, tonski moze biti dobra, zavisi od primerka do primerka, 700 eura i nije neka velika cifra al opet ako na tih 700, imas jos 500 ulaganja, onda hebes taj biznis. :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Weltmeister Supita

Post od Koca »

Ja mogu reci da mi se prim tonovi svidjaju i govorim za tonski komplet sredjenu harmoniku ne za neku zapustenu, basovi i klavijatura su slazem se sa Dugmetarcem u ukusu ne bas profesionalni, ali odnos cena kvalitet nemoze biti bolji. Malo mi je cudno samo 700e, ako imas postavi sliku pa cemo ti vise reci o njoj.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Weltmeister Supita

Post od Bata Kanda 73 »

Ko sto je reko Koca, ako govorimo o sacuvanoj harmonic (a ne razvaljenoj),tonski su dobre (cak su bolje od velikog broja primeraka guerrinija i dallape),bas je tako tako a mehanika jeftina i labava.Ali za iljadarku iljadarku i po,nemas sta drugo a da vredi.
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Weltmeister Supita

Post od alek »

Da li bi neko znao da mi kaže, koliko kilograma je teška Weltmeister Supita?
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Weltmeister Supita

Post od Koca »

Oko 13 kg.
Odgovori