Kupovina Guerrini Superior 2 ORIGINAL

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
asfalt
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 16 Maj 2016, 18:57

Kupovina Guerrini Superior 2 ORIGINAL

Post od asfalt »

Pozdrav za sve,

Ovako novi sam na forumu, registrovao sam se isključivo jer je veoma teško naći originalnu harmoniku .
Upoznat sam sa svim i svačim u preradi harmonike , dugmetare na klavirnu, i mnogo toga .
Interesuje me savjet forumaša i dobri ljudi što hoće da pomognu, da li ima negdje harmonika Guerrini Superior 2 ili Sonola Academy 2 , u originalnom stanju , ja bih je kupio za keš .

http://www.olx.ba/artikal/21734895/guer ... plus9-reg/

U linku ima harmonika, koja najviše liči originalnoj, ako može neki odgovor naovu harmoniku , da li je originalna, jer me bune natpisi cassotto, po mom nekom mišljenju mislim da je ovo bio Professional ili Superior 12 .


Hvala svima
Lijep pozdrav.
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Kupovina Guerrini Superior 2 ORIGINAL

Post od cupavac »

Originalna harmonika, nije prerada sa dugmetare, kakvih je dosta po oglasima.
asfalt
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 16 Maj 2016, 18:57

Re: Kupovina Guerrini Superior 2 ORIGINAL

Post od asfalt »

cupavac napisao:Originalna harmonika, nije prerada sa dugmetare, kakvih je dosta po oglasima.
A interesuje me , odakle ovo Cassotto u vrhu harmonike, možda je švedski Ramjes pa samo nalijepljen guerrini , tj. izmijenjena slova ,
i ja mislim da je orginalna klavjatura ali da li je to zapravo orginalno sve od slova ,dekla.

Hvala.
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Kupovina Guerrini Superior 2 ORIGINAL

Post od cupavac »

Bilo je dvojki sa natpisom Cassotto. Na ovoj sve izgleda originalno. :pozdrav:
Odgovori