Procena vrednosti harmonike

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Procena vrednosti harmonike

Post od Koca »

HerrBG, istu tu Supitu sam za tebe postavio na forumu kao lepo obucen primerak kada si pitao o Supitama samo sto je tada bila oznacena kao Supita a sada kao R.R. i podigao je cenu za 100e. Rekao sam samo da mi je zapala za oko i ne znam nista o njoj znaci moras probati sa nekim ko se razume.
kompozitor
96 basova
96 basova
Postovi: 101
Pridružio se: 11 Jun 2016, 18:58

Re: Procena vrednosti harmonike

Post od kompozitor »

DzoksySp napisao:To je neka preradjena supita sigurno, stavljena je prezidentska dekla i registri. E da :D bukva , stvarno je smesan fasen al ajd.
Od bukve prave samo ruske suvenire balalajki i poneko frulu suvenir (ima jedna u NS). Nisam znao da je mecu i u 'armunike. Korpus od lipe, fasen od bukve, registri od vrbovog pruca... :D
HerrBG
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 14 Okt 2016, 10:32

Re: Procena vrednosti harmonike

Post od HerrBG »

Koca napisao:
HerrBG, istu tu Supitu sam za tebe postavio na forumu kao lepo obucen primerak kada si pitao o Supitama samo sto je tada bila oznacena kao Supita a sada kao R.R. i podigao je cenu za 100e. Rekao sam samo da mi je zapala za oko i ne znam nista o njoj znaci moras probati sa nekim ko se razume.
Hvala Koca, samo sam nepoverljiv prema prerađenim instrumentima. Našao sam jednu supiticu, koju treba da pogledam. Samo, ja nemam nikog ko se razume, koga bi mogao da povedem :-( .
Odgovori