Fili Alessandrini 9.600 eura?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
stefan89
16 basova
16 basova
Postovi: 41
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Fili Alessandrini 9.600 eura?

Post od stefan89 »

Oglas na kupujem-prodajem https://www.kupujemprodajem.com/Fili-Al ... -oglas.htm
Pise: Fili Alessandrini 2/2 EXTRA STANJE
Harmonika u besprekornom stanju!
Bolja ne postoji.
Cena: 9.600,00 €

kakva je to harmonika i sto je toliko skupa? Ne razumem se a interesuje me se pa ako neko moze da mi objasni :zbunjen:
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Fili Alessandrini 9.600 eura?

Post od cupavac »

stefan89 napisao:Oglas na kupujem-prodajem https://www.kupujemprodajem.com/Fili-Al ... -oglas.htm
Pise: Fili Alessandrini 2/2 EXTRA STANJE
Harmonika u besprekornom stanju!
Bolja ne postoji.
Cena: 9.600,00 €

kakva je to harmonika i sto je toliko skupa? Ne razumem se a interesuje me se pa ako neko moze da mi objasni :zbunjen:
Pa i nije skupa ako bolja ne postoji! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čovjek se vjerojatno zeznuo sa prvom znamenkom, pa je cijena poduplana, ili bolje reći, utrostručena..., a možda se i nije zeznuo..... :zbunjen:
Malo je nezahvalno određivati vrijednost instrumentu prije nego se proba, no sudeći prema fotografijama, takve dvije potpuno nove se u Castelfidardu mogu dobiti
za cijenu koliko ova košta, i još ostane za Golfa II 1.6 D sa 5 brzina i desnim retrovizorom. :lol: :lol: :lol: :lol:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Fili Alessandrini 9.600 eura?

Post od Koca »

Nije tacno da ne postoji bolja, moja harmonika je bolja tj. najbolja na svetu a i sire. :zbunjen:
stefan89
16 basova
16 basova
Postovi: 41
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Fili Alessandrini 9.600 eura?

Post od stefan89 »

I ja sam pomislio da je pogresio al pogledajte sada oglas sada stoji cena 9.800,00 € :lol!:
Odgovori