• NOTNA LITERATURA
  •  
    slika

Da li vi mislite da sam odrat pri kupovini harmonike? Hvala!

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
mihailohohner
Nema harmoniku
Učlanjen: 20 Maj 2018, 15:24

Da li vi mislite da sam odrat pri kupovini harmonike? Hvala!

Post od mihailohohner » 20 Maj 2018, 15:35

Kupio sam Hohner Verdi 3, platio sam je 600 e . Bez kabine, ali je stanje ne bukvalno, i ne kao novo, vec je novo. Liniju nema. Covek je bas malo svirao, drzao je u koferu, otvarao je kofer nekad i harmoniku uzimao da je razvuce par puta i tjt. E sad postavlja se pitanje da li me je odrao. MOje licno misljenje je da nije, sad sam u nedoumici, razmiljsam ali ona radi ko sat, bukvalno ko da je sad iz prodavnice! Ima 7 registara i 3 u basu. Ima 120b. On me zna i nebi me zeznuo, njemu je otac kupio u nemackoj, nzm koje godine, od dugo godina ne sviranja joj bila bas, bas krute dirke, zaglavljivale, sad se brinem zaglavljuje mi d i a, u drugoj oktavi i tjt. Hvala unapred, odgovorite mi bitno mi je! :svirac: :)

Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Da li vi mislite da sam odrat pri kupovini harmonike? Hv

Post od Koca » 21 Maj 2018, 07:58

Druze ovo pitanje si trebao postaviti pre kupovine, cene su razlicite vide se na oglasima polovnih harmonika, pa tako videces i sam sve zavisi od stanja harmonike. Ona kazes izgleda kao nova, ali nije cim ima problem sa klavijaturom, inace se u Srbiji one polovne prodaju za manje para, ne znam gde si kupio ... Po toj ceni se moze naci ovde cetvoroglasna Hohner Atlanic. No sredi te 2 dirke pa ce biti kao nova.

mihailohohner
Nema harmoniku

Post od mihailohohner » 22 Maj 2018, 13:21

Hvala ti druze putno sto si mi odgovorio. Ona je slabo svirana nije imala 300 vlasnika nego 1 i ja 2. Te dve dirke rade nego one od ne sviranja nisu dobro razradjene. Ona je bas ful i mislim da kad bi je postavio na oglase sa pravom bih stavio 600 e jer smatram da je super. :D Nek udari neko komentar molim! :svirac:

mihailohohner
Nema harmoniku

Post od mihailohohner » 22 Maj 2018, 13:23

I ne moze da se nadje takva, moze ali sa ovakvim stanjem mislim da ne moze, moze iz prodavnice :D

Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 01 Jan 1970, 01:00

Post od Koca » 22 Maj 2018, 14:25

Pa najbitnije je kad je kupac zadovoljan. :harmonikas:

sampionce
120 basova
120 basova
Učlanjen: 04 Feb 2012, 22:41