Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od mladen-marija1 »

udarajte braco sa svih strana,ne ljuti se mladen na nikoga,nikad se ne bi salio s tim stvarima,smatram se ozbiljnim covekom mada se znam ponekad i zajebavati,nije u mom stilu da ikome prisivam etikete da je narkoman,da troluje,da treba nekoga fiknuti,nikome ne sugerisem cene kad neko nesto prodaje a ne treba ni meni niko suflirati koju cu cenu staviti za neki instrument koji prodajem,sve je to individualna stvar i postivam svaciji izbor a postivam i svoj izbor,ne razumem zasto postoji kod pojedinih clanova ovog foruma tolika antipatija prema prodavacima (preprodavcima)harmonika,i to su samo ljudi koji posteno rade svoj posao i zive od svog rada,u cem je problem,ne znam,ko zeli da zaobidje moj oglas,ravno mu polje,zaobidji u sirokom luku,ne ljutim se ja ni na kog,samo mi smesno da postoje vodje copora koji odredjuju sta ce korisnici nekog foruma gledati,a sta ne,i na kraju,mislim da nas sve na ovom forumu veze ljubav prema instrumentu harmonika,i ajde posto je neko pozeleo da cuje kako zvuci ova moja skandalusa,nije problem evo ispunicu vam i tu zelju https://www.youtube.com/watch?v=rn87qa_7EUg https://www.youtube.com/watch?v=eHdQa3qDg_I https://www.youtube.com/watch?v=D2Lv1aofvfQ :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od Koca »

Pa srecno sa prodajom, ja sam ti hteo reci da çes samo napraviti kontra efekat u prodaji, no mozda neko kupi za 50.000e.
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od alek »

Harmonika je dobra, sviđa mi se kako zvuči. Ali sada razmišljam. Ako bih ja moju harmoniku, koju sam kupio 2500e, uspeo da prodam za 25 000e, onda bi mi trebalo još 25 000e da kupim ovu od 50 000e. Nemoguća misija :shock:
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od sampionce »

« ...,ne razumem zasto postoji kod pojedinih clanova ovog foruma tolika antipatija prema prodavacima (preprodavcima)harmonika,i to su samo ljudi koji posteno rade svoj posao i zive od svog rada... »

Pa, vidis kolega, upravo je ovo gore navedeno « nerazumevanje » i razlog ovolikog broja, ovakvih reakcija... jer, VEOMA je upitno da li su oni uopste ljudi, a da « posteno rade svoj posao » to kako, i s kojim nastupom, zna GOTOVO svaki clan ovog foruma!
Po svoj prilici ti si jedini koji nije obavesten, ili nisi imao prilike da se susretnes (blago tebi!) sa « ljudima koji posteno rade svo posao »...

Mada... nos me vuce na slican zakljucak - nisam daleko od analogije, sudeci po tvojim komentarima, da mozda nisi i ti jedan od « ljudi »...
Jaric_T_Zivadin

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od Jaric_T_Zivadin »

alek napisao: 30 Dec 2018, 11:00 Harmonika je dobra, sviđa mi se kako zvuči. Ali sada razmišljam. Ako bih ja moju harmoniku, koju sam kupio 2500e, uspeo da prodam za 25 000e, onda bi mi trebalo još 25 000e da kupim ovu od 50 000e. Nemoguća misija :shock:
Pa kako nemoguce??? Vidis kako to rade fini "ljudi" koji parazitiraju na tudjoj grbaci zvani "posteni ljudi, nakupci"? -Kad prodas tu od 2500, za 25 000, onda kupis drugu za 10 000e, pa nju prodas (budi malo skromniji) za 40 000e i eto ti love za onu od 50 000e koju je "prodavac" kupio za npr 15 000e. Ali kako racunica kaze, ostalo ti love za cast u kafani i jos jednu harmoniku da se "obrne" lova.

Lepo izvacaris nekoga ko se ne razume ili ucenis nekoga kome gori pod nogama pa ti proda instrument u bescenje, a ti ga prodas za par hiljadica vise. Ili Spustis nekome cenu par stotina evra (sto je sasvim legitimno) od realne cene, al ti je malo sve pa bi barem hiljadarku da si dobar na preprodaji. A kad cine nekome, onda se zadovolje i kad nakaleme 500e na realnu cenu... -I tako sad imamo da su cene harmonika za deset godina skocile vise od dva puta. A gmazovi kazu:"nije to zbog naseg ugradjivanja, nego je kvalitet harmonika veliki". Tako bi mogao i jugo da vredi za pet godina 3000e, al sreca pa je velika konkurencija...

Eto Alek sad vidis kako mozes lako da dodjes do instrumenta. Samo treba malo da se oslobodis moralnih skrupula.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od Koca »

Jeste Alek, lepo ti kaze kolega Jaric a ti mislio mala sala. Naucices :lol: :lol: :lol:
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od alek »

Udaljili smo se od teme. Možda bi ovo bio uvod za neku novu temu: "Trenutne cene harmonika na tržištu i da li su realne?"
Jer čovek koji je otvorio temu je tražio savete za novu harmoniku Scandali.
Odgovori