koju harmoniku da kupim

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Ukika »

ma neki kao rad, rekao je za nekoliko dana da se cujemo, mada meni to smesno zvuci, ali sacekacu, jer ioanko sa ovim tipom ima da se natezem dok spustim cenu ;) krece igra zivaca :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Bata Kanda 73 »

Ma kakvi radovi,samo original pa makar bio i Weltm.!Malo je dobrih rucnih r.-retki su,a vecina je sljam.Ako se ide na rucni rad,onda da se pravi iz temelja kod poznatog majstora-kojih je sve manje (nikako budzenje,po sistemu 3u1),ili original.Puno puta je vec receno,da weltm.ne valja nebi ga svirali bugari i rumuni.Znaj da italijanski original (bilo koja marka harm.) (govorimo o kabinskim harm.) u dobrom stanju,nema ispod 1500 evra (kazem ako imas srece)!Samo napred,zivci ko konopci,1000 evra minimum u dzepce,cetvore oci i...strpljenje!Srecno! :jdishddf: Pozdrav! :ijuju:
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Ukika »

bice :svirac:

imam bas par prijatelja koji vicu uzimaj to a neki vicu ne nikako itd. ali ako spusti uzecu, 1000arku mu nedam ;)
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Dallape 1960 »

Mozes da kupis orginal dallape za 1000 eura.. :depkvk: samo sto ce za takvu da ti treba jos 1000 da je sredis :pudc8: pa tek posle moze da se :svirac:
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Ukika »

http://www.kupujemprodajem.com/Dallape- ... er_id=1650
a ovo? na slici mi ne izgleda bas, ali cena je privlacna, liku je izgleda frka, ne moze da je proda vec neko vreme pratim oglase..
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: koju harmoniku da kupim

Post od micha56 »

Ajd' i ja da se umesam:
A sta mislis zbog cega ne moze da je proda?
Zato sto je to neka teska karabudzevina.
Ja ne preporucujem kupovinu ovoga. Nista neces da dobijes sa kupovinom ovog cuda od rucnog rada. Samo ces da potrosis pare i ...???

Lepo ti je rekao Bata Kanda - samo original, pa makar i Weltmaister i nikako ovo - ni slucajno.

Pozzz.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Bata Kanda 73 »

Neznam zasto se zanosis ovakvim i slicnim krntijama,ovo sto ovaj lik prodaje je tezak sljam.Vec ti je savetovano da batalis ovakva i slicna sra...Nego poslusaj savet,nemoj da te nesto napinje :D :lol: ostaces i bez para i bez harmonike!pozdrav!
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Dallape 1960 »

Ukika ovo ti je veci unikat nego S. soprani arist 6 :D E ova je bas jedivstvena :asdfnjo: imao bi unikat :roll: poslusaj bre Michu i Bata Kandu.. sakupices jos malo para..polako..ovo kad se kupi vise se ne prodaje..teeesssskooo!!! a nista nije bolja od te tvoje koju imas verovatno..
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: koju harmoniku da kupim

Post od Ukika »

ok, hvala :) samo pitam, i izgleda mi lose i smrdi cena pa zato i pitam, polako, strpljen spasen
micici2762
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 02 Okt 2016, 21:06

Re: koju harmoniku da kupim

Post od micici2762 »

caoo goran ja sam slucajno trazio za harmoniku i tako sam naso stranicu tu i slucajno listo i naso da ste vi u stuttgartu i da isto trazite harmoniku ja sam isto u stuttgartu iz sl.broda sam iz podvinja zelim svirati harmoniku isto trazim jel ima dje za uciti skola za harmoniku ako znate mozete mi poslati poruku na moj facebook ivan keserac ili na tatin facebook drazen keserac hvalaa
Odgovori