Da li je ovo original?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Korisnikov avatar
svucinic
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Da li je ovo original?

Post od svucinic »

Eeee, ja mislim da ovdje teško naći superiora 4 za 1700 eura :shock: ....ako je budem išao viditi, moram prije vježbati cjenkanje hehhe :jdishddf:
Korisnikov avatar
dallapejac
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 13 Dec 2012, 13:24

Re: Da li je ovo original?

Post od dallapejac »

Tu nisu poštovana čak ni pravila o kopiranju organtonke, osvrćući se na primski automat-registar
Korisnikov avatar
svucinic
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Da li je ovo original?

Post od svucinic »

Ma bio sam je viditi.....i iznenadio sam se, na slici izgleda puno bolje.....harmonika je svašta prošla, izudarana je, bas registri zapinju, korpus pušta zrak na onom šarafiću od dekle itd... Uglavnom, odustao sam od te...
slabe
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 13 Sep 2012, 13:23

Re: Da li je ovo original?

Post od slabe »

svucinic napisao:Eeee, ja mislim da ovdje teško naći superiora 4 za 1700 eura :shock: ....ako je budem išao viditi, moram prije vježbati cjenkanje hehhe :jdishddf:
Ja sam je kupio za 1500 eura ;)
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Da li je ovo original?

Post od dugmetarac78 »

slabe napisao: Ja sam je kupio za 1500 eura ;)
Pošteno, jer kad su Dallape organtonke čak i po 1200-300 zašto bi Sup4 bile 2000+-
goranSO
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 06 Maj 2014, 10:44

Re: Da li je ovo original?

Post od goranSO »

Imam jedno pitanje. Dali mi neko moze pomoci u pronalazenju podataka za harmoniku koju sam nasledio. Navodno je iz Madjarske i na njoj pise UDVARI HANGSZERGYAR STOWASSER .Pa bih bio jako zahvalan ako neko nesto zna
goranSO
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 06 Maj 2014, 10:44

Re: Da li je ovo original?

Post od goranSO »

goranSO napisao:Imam jedno pitanje. Dali mi neko moze pomoci u pronalazenju podataka za harmoniku koju sam nasledio. Navodno je iz Madjarske sto nisam siguran i na njoj pise UDVARI HANGSZERGYAR STOWASSER .Pa bih bio jako zahvalan ako neko nesto zna
Odgovori