Kolege sta mislite o ovome?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
zex
120 basova
120 basova
Postovi: 191
Pridružio se: 20 Nov 2011, 14:21
Lokacija: Beograd

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od zex »

Ja stvarno prvi put cujem za ovaj dallape-ov model, ali to ne znaci da ne postoji :D
Znam da postoji hohner imperator :)
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od Ukika »

i ja tako mislim, znam za hohner imperator ali za dallape nisam čuo, ali možda ima ne znam zato i pitam :)
Korisnikov avatar
eman
16 basova
16 basova
Postovi: 31
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od eman »

Ljudi, te harmonike sto su bile na www.pik.ba, kojeg non stop pratim, su 100% neka šala. Čovjek ih je stavio navecer oko 24h, a već ujutro ih nije bilo... čak nije ostavio ni broj tel.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od Dallape 1960 »

Cao drustvo..harmonika nije original..ako je neki ocajan r rad.. a jos i zapusten, i ne vredi puno vise..
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od Dallape 1960 »

Cao drustvo..harmonika nije original..ako je neki ocajan r rad.. a jos i zapusten, i ne vredi puno vise..
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Kolege sta mislite o ovome?

Post od šokac »

eman napisao:Ljudi, te harmonike sto su bile na http://www.pik.ba, kojeg non stop pratim, su 100% neka šala. Čovjek ih je stavio navecer oko 24h, a već ujutro ih nije bilo... čak nije ostavio ni broj tel.
A mora da je netko išao u gluho doba noći po njih da ih stigne uloviti...
Dečki,netko se samo dobro zabavlja i podsmijava kako se raja pali a onda su "prodane"...
Ne vjerujem u istinitost tog oglasa.
Da su i neznam kako loše njihovi tonovi vrijede toliko jer je u svakoj najčešće 224 komada zbog 5-glasnih basova pa računajte a pitajte koliko su talijanski,makar i polovni.
U njih dvije ima sigurno više iskoristivih dijelova nego za te pare i tu netko samo tjera šegu i daje mašti na volju...
Odgovori