GUERRINI

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: GUERRINI

Post od mamula »

elmoguerrini napisao:pozZdrav majstori..jel ima ko kakvu guerrini superior2 ili superior 3 0rginall (onako da je glasna ko dallape) jeste da je teza od ostalih,ali javite see...
imas dvije trojke na pik.ba, jedna je cini mi se odlicna! mada je i cijena takva :)
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: GUERRINI

Post od Dallape 1960 »

Drugari evo da malo pdkrepim ovu temu jednim nadam se zanimljivim pitanjem.. :) Naime Svi govorimo o Dallape harmonikama iz 50-ih i 60-ih godina, zudimo za njima.. neki ih na srecu i posedujemo :) E sada.. zanimaju me harmonike Guerrini iz tog prejoda, (Sta je gueriini tada proizvodio) pa ih uglavnom nema na trzistu, ili ja nisam imao to zadovoljstvo da ih sviram..? Vec te Naj-guerini serije u Dugmetara i klavirki pocinju 70-ih :) Jedini videh jednu superior 3 na forumu iz 69-e :) Ne secam se ko bese ponosni vlasnik.. pozdrav!
samirX
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 26 Dec 2011, 15:37

Re: GUERRINI

Post od samirX »

ja sam vlasnik guerrini superior3 iz 1968 godine.strasno dobar instrument. pozdrav
Korisnikov avatar
strahinja ognjanovic
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Maj 2012, 22:14
Lokacija: Kursumlija

Re: GUERRINI

Post od strahinja ognjanovic »

Da nezna neko gde moze da se nabavi polovna harmonika GUERRINI do 1500 eura?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: GUERRINI

Post od Webmaestro »

Stavi oglas ovde: Potraznja harmonika ;)
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: GUERRINI

Post od Tomina »

do 1500 eura? Klavirku jako teško, skoro nemoguće osim kakvog ručnog rada iz domaćih proizvodnja ali to onda nema veze s guerrinijem osim natpisa :svirac:

Još gore 1000 eura i nosiš glanc novu dvokabinsku za koju se još nitko nije požalio. :jdishddf:
BaneVasic
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 16 Jan 2012, 18:48

Re: GUERRINI

Post od BaneVasic »

samirX napisao:ja sam vlasnik guerrini superior3 iz 1968 godine.strasno dobar instrument. pozdrav
Molim te brate postavi sliku!
bavrka
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 26 Avg 2012, 22:57

Re: GUERRINI

Post od bavrka »

ja imam Guerrini Superrior 2...i prilikom jedne vjezbe..kad sam zavrsio spustao sam harmoniku na pod..i kajis mi je pukao..na vrhu..harmonika se otkacila automatski i spala na pod...nije se puno razbila..ali posljedica ima..i sad mi je pukla ona "RUŽA" poviš registara.. e zanima me gdje to ima nabaviti,i koliko kosta..na netu sam sve zivo pretrazio,ali ne mogu naci .. niti znam tocno ime kako se to zove...molim vas da mi pomognete
Korisnikov avatar
k3ra
48 basova
48 basova
Postovi: 58
Pridružio se: 14 Sep 2011, 19:35

Re: GUERRINI

Post od k3ra »

pozdrav! najbolje je postavite slike i onda da se vidi sta je u pitanju.
bavrka
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 26 Avg 2012, 22:57

Re: GUERRINI

Post od bavrka »

ajde moze
Odgovori