Hohner verdi vN

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
vedran puzovic
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 04 Apr 2012, 12:01

Hohner verdi vN

Post od vedran puzovic »

Pozzz!!! Moze li neko da mi malo bolje objasni karakteristike vezano za harmonuku Hohner verdi vN! Imao sam weltmeister capriciu! Pa bih sad da uzmem ovu!
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Hohner

Post od šokac »

Verdi ima drukčiji štim nego ta caprice,nema pikolo!
Četveroglasna je ali s musetom.
vedran puzovic
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 04 Apr 2012, 12:01

Re: Hohner

Post od vedran puzovic »

Znaci u sustini one su slicne! Harmonika je u izuzetnom stanju, odlicno uskladjena klavijatura i basovi, ima jako cist zvuk, i cijena joj je odlicna, sa novim koferom, remenjem i garancijom od 1.god kosta 500e!
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Hohner

Post od šokac »

Ha,cijena je tu negdje,nema organ kad nema pikolo i ponaša se poput pojačane 3 glasne harmonike,pa sad ako to odgovara... :hmmm:
vedran puzovic
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 04 Apr 2012, 12:01

Re: Hohner

Post od vedran puzovic »

Ne odgovara meni njen zvuk, ali dogovorio sam probu jedne dallape, tako da cu sutra da vidim sta je to! Dallape, cetvoroglasna (3 1) orngantone. Hvala na savjetovanju! ;)
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Hohner

Post od šokac »

E to je sasvim drukčija igra šta se tiće tona,jedino je puno teža i veća (šira) harmonika.
Bilo bi dobro staviti kakvu njenu sliku ako zatreba mišljenje jer mnogi ovamo o takvim harmonikama znaju puno.
vedran puzovic
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 04 Apr 2012, 12:01

Re: Hohner

Post od vedran puzovic »

Sutra cu je donjeti kuci pa cu da postavim koju sliku! i da vidim sa Vama sta mi je ciniti! Jer ne kupuje se harmonika svaki dan! Hvala Vam na informacijama! :jdishddf:
Odgovori