PETROMAESTRO harmonike

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Lepa je dekla kao na S. Soprani artist Vl, jedino je plerenica kao sa prezidenta oro, al je super kombinacija. Samo po meni, kad je to vaš brend i nešzo vaše. Trebali ste osmisliti nešto originalnije, ovo je već viđeno, ili je to namerno da podseća da S.Soprani
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od petar3petar »

Što da radim što se samo meni sviđa?!
Radim ono što se sviđa drugima, potencialnim kupcima a i meni je ovo izuzetno jednostavno i lijepo.
Zna se što se sviđa našem narodu.
Pogledaj siwu! Reg. u basu kao na artistu a osnovna tema dizajna je također od artista koju su uzeli prvo Guerrini a zatim njih "koliko hoćeš".
Pa zar su kvadratići na maski originalni dizajn?
To je bio prvi način otvaranja maske na harmonikama uopće koji se je radio prije više od 100 godina.

Svakome se sviđa nešto a ja sam pretpostavio da će se velikom dijelu "publike" svidjeti ono što se sviđa i meni i odatle ova kombinacija.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Ma kao što ssam rekao, to i meni izgleda extra, al sam mislio imati svoj brend harmonike nije mala stvar, pa baš zbog toga da bude nešto sa stilom i dopadljivo, a ipak nešto po čemu će ljudi čim vide harmoniku znati da je Petromaestro upravo i da nepoše na natpisu.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od brunoMARGETA »

svaka dakle ja specificna na svoj nacin!
jeste da ova dekla podsjeca na artista,ali nije to to,opet ima razlike,drugo,pletenica je drukcija,i amblem,je drukciji,s toga odmah nije to to..
a ima onaj jeftiniji model jesi vidjeo njegovu deklu?
sve se to radi na isti fazon moj dugmetarac...po meni su najvise kopiraji guerrinijev president,s nekim finesama,i kao to je ta dekla..
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Meni Alessandrini imaju nekoliko predivnih modela dekla. http://www.accordionsusa.com/Alessandri ... ssotto.JPG

http://www.musicmagicusa.com/graphics/A ... niPro5.jpg Recimo ove dve su mi baš OK. s tim da je ova druga harmonika crna, i da su lepši registri.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od brunoMARGETA »

po meni najljepsa dekla koja je napravljena,je dekla od
Guerrini Superior 2 PRESIDENT,jos ako je ono tamno platno ispod dekle.najljepse je to.
pa onda Artist VI
pa Scandalli superio VI
pa Serenellini balkan imperator
pa dvojka guerrini....
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Ako ti nije teško da pogledaš ovu harmoniku što prodajem, da mi kažeš kako ti se sviđa dekla, al iskreno.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od brunoMARGETA »

Dekla je prelijepa,kao na presidentu,ali mozda bi mogao da stavis normalan amblem,a ne ovaj univerzalni.
Inace dekla je prelijepa...i harmonika.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Hvala, ma amblem, je onaj koji sam trenutno imao, nego zanimala me je dekla, jer je to mojih ruku delo, a za amblem si u pravu,al on se uvek može zameniti.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od brunoMARGETA »

Hoces reci da si ti radio ovu deklu?
ne vjerujem
hehheh
pa kako to covjece?
mozes li mi objasniti ako nije tesko,i ja bih volio malo experimentisati
hehe
Odgovori