PETROMAESTRO harmonike

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od steela »

posaljtie gospodinu petrovicu poruku,on vam moze napraviti dugmetaru,vidite s njim,a mislim da nema dugmetra..
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Iskreno to mi je velika želja. da mi lično gospodin Petrović napravi dugmetaru po mojoj želji, u kombinaciji sa njegovim znanjem i iskustvom, i mojim nekim idejicama. Pa da je što se kaže samnom zakopaju. Al o tom potom, trenutno samo pusti snovi, al možda jednog dana ako bog da.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od steela »

to su veoma dobre harmonike,a ako budete imali oredjenu svotu novca,nista nije problem,kojui imate dallapu?
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Dallape organtone 3+1. org.Talijanka
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od steela »

stetamdugmetare su u zadnje vreme dosta pale (MIALIM NA CENU)a pogotovo organtone...a petromaestro su puno skuplje!
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Neznam na šta konkretno mislite sa tim "šteta". Ja stvarno nemislim tako, i nebih se složio da je šteta imati jedan takav vrhunski instrument. To dali su dugmetare pale ili nisu, nebih komentarisao, jer zavisi od toga ko kakvu harmoniku svira. Šta vredi dugmetarcu klavirka, ili obrnuto. A što se tiče same Dallape kao marke, i to je stvar ukusa i stila svirke. Ja sam već naveo u nekom od svojih postova da sam imao Guerrini Champion, i da mi je Dallapa bolja u poređenju sa njom, neko će se složiti a neko naravno neće. Al ko voli pravi dallapin zvuk, zna o čemu pričam. To je (mislim globalno na dallape) vrhunska marka, i ona nikad neće izgubiti vrednost.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od steela »

nisam mislio da je steta,sto imate krasan instrument,ja bas oboxavam dallape...vec je steta,sto su ima cijene dosta pale!i mislio sam ako prodate,tu nemoyete uyeti petromaestro..rayumijete li me sada ? :D
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od dugmetarac78 »

Ma sve OK. Ja sam zaljubljenik u Dallape, a to da su im cene pale, to je nažalost istina, al složit ćete se nadam se, da su pale iz neopravdanih razloga. Neki novi trendovi su došli, al iskreno se nadam da je to prolaznog karaktera. Ko ima dobru Dallapu, treba da je čuva, jer će to za izvesno vreme biti jako cenjen (mislim i novčano) instrument. Pošto se više ne prave, a pogotovo stariji modeli, kojisu neprevaziđeni. Samo treba biti strpljiv. A što se tiče Petromaestro dugmetare: To kad bih mi se ostvarilo, ta harmonika nebih sigurno videla šatora, i prašine, to bi bilo kako sam i prije naveo, po mojoj želji za moju dušu, da sebi ispunim želju. Znači samo kućna varijanta svirke, i eventualno kad hoću malo da se hvalim svojim instrumentom u nekom finom objektu, naravno samo svirka na "struju" bez forsiranja.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od steela »

pusti,kraju,danas se sve izmenilo....a nsnam stvarno razlog pada cijena dugmetara, jebem li ga :pudc8:
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: PETROMAESTRO harmonike

Post od petar3petar »

O čemu ti dečko pričaš!?

Pa to se tako ne radi.
Odgovori