ELKA Super cassotto

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: ELKA Super cassotto

Post od steela »

imao sam priliku svirati na njoj,mogu reci da je xtra,mekana joj je tastatura,ima duplu kabinu,prodorna glasna,lagana,manjeg je formata (nisu glomazne)a i kao sto g PETROVIC kaze,prava harmonika s pogresnim imenom(u danasnje vreme svi hoce dallape,ili guerrini)..prava harmonika,nek te sluzi,do kraja zivota,i da je moja,nikad ju nebih prodao!
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: ELKA Super cassotto

Post od Motif »

Evo da se i ja ukljucim.Decko je kupio harmoniku od mene,vrhunski indtrumenat za male novce.Harmonika radi odlicno,kao dobar Guerrini,sto je potvrdio i njegov majstor!Tko nije probao,nemoze vjerovat kako to radi!!
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: ELKA Super cassotto

Post od steela »

vrh,harmonika!
djole970
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Jul 2012, 21:29

Re: ELKA Super cassotto

Post od djole970 »

Pozdrav svima, ja imam istu takvu Piermaria harmoniku jedino sto mi je picolo umesto soprana u kabini pa nema istu boju.
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: ELKA Super cassotto

Post od petar3petar »

Maska kod tih dviju harmonika može biti identična no ako ne po prim mehanici, razlikuju se sigurno po bas mehanici.
djole970
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Jul 2012, 21:29

Re: ELKA Super cassotto

Post od djole970 »

petar3petar napisao:Maska kod tih dviju harmonika može biti identična no ako ne po prim mehanici, razlikuju se sigurno po bas mehanici.
Moguce je da ste u pravu maske jesu identicne. Ako Vas zanima mogu da posaljem slike iznutra pa da uporedimo sa Elkom?
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: ELKA Super cassotto

Post od petar3petar »

Može nije problem!
Samo ja nemam slike elke da ih postavim a nemam niti jednu elku da je naslikam.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: ELKA Super cassotto

Post od idriz licina »

harmonika je super kvaliteta,imam jednu elku super cassotto,model 502,ako neko zeli prodaobi,
Odgovori