Hohner Lucia 4p (96b)

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
08.nono
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 10 Maj 2012, 19:33

Hohner Lucia 4p (96b)

Post od 08.nono »

Pozdrav svima

Odnedavno sam kupio ovu harmoniku u odličnom stanju, kako izvana tako i tonovi i unutrašnjost. Iskreno ono što znam jest da mi je puno bolja, i po mom mišljenju daleko kvalitetnija od dosadašnje melodije troglasne 80b.
Pošto ovdje ima stvarno majstora sa iskustvom i znanjem molio bih vas da ukoliko je neko imao iskustva sa navedenom harmonikom neka napiše ili ukoliko netko zna nešto o njoj slobodno izrazi utisak, mišljenje, komentar ili slično. :svirac:
ZDavidovic67
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:20

Re: Hohner Lucia 4p (96b)

Post od ZDavidovic67 »

Postovanje.Dosao sam u posed ove harmonike za neverovatnih 50 eura tako da sada imamo iste harmonike.Da se razumemo,ova harmonika je prevashodno namenjena za neke lake note i kao takvu je treba i prihvatiti. Sto se tice narodne muzike,moze ali daleko je to od onoga pravog.
Ja licni imam GUERRINI a ovo sam kupio za sina ako bude hteo da se bavi muzikom ali opet bolje je svirati na Hohneru nego na Melodiji,Deliciji itd itd...
Odgovori