Paolo Soprani super paolo 2

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
ribolovac
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Maj 2013, 18:34

Paolo Soprani super paolo 2

Post od ribolovac »

pozdrav svima,od nedavno sam se ukljucio na ovaj forum.Sviram preko 35 godina,sto bi se reklo od "malih nogu",i pratio sam mnoge velike pevace,da ih ne nabrajam sad,trebalo bi mi vremena da pisem al tako mi je muka da kuckam po tastaturi.90 i neke sam pratio "prvi glas Jugoslavije" pod pokroviteljstvom "Melos"estrade u Budvi.Promenio sam dosta harmonika,Dallape,Guerini,Crucianelli,Piatanessi i td,al nisam probao,al imam dobru ponudu,Paolo Soprani super paolo 2("83. godiste).Intresuje me da li je ko od vas imao "u rukama" taj model i kakvi su utisci.Citao sam po nekim forumima da je izuzetno dobra,da moze veoma dobro da se nosi sa supermaestrom i superiorom 2,to je ono sto sam procitao, mada kad bih je uzeo u ruke znao bih o cemu se radi.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Paolo Soprani super paolo 2

Post od mamula »

kolega ribolovac, sam si sebi odgovorio na pitanje!
Jedini pravi sud ces donijeti kad je probas, sve drugo su naklapanja. Takva harmonika se krece od 1700-2500€ u zavisnosti od stanja. Nadam se da sam ti bar malo pomogao.
Odgovori