Koja je ovo marka i model harmonike

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
ssokac
48 basova
48 basova
Postovi: 91
Pridružio se: 22 Avg 2013, 22:40

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od ssokac »

Cudna kombinacija za weltmeister sa 120b..
Nebitno da li je ona ili neka modificirana iako neke stvari jesu kao na toj marki a neke i odudaraju od nje pa slici nekim drugima.
Kakogod da je,mala joj je vrednost,drugo su kvalitetne 2 glasne harmonike,svaka ima kupca pa ce ga i ova naci,sretno!
colonel
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 10 Jan 2014, 17:20

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od colonel »

evo otprilike koliko bi vrijedila da je ostalo sve ok, evo objavio bi je na oglasnik ali nemam sa cime je usporediti
ćiro123
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 06 Jan 2014, 13:08

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od ćiro123 »

Pozzzz. ja jos nisam kupio harmoniku morao sam na put iznenada, pa evo dok sam ovdje u Sloveniji gledao sam harmonike ali te harmonike nisu za nasu muziku.... Pa evo jos razmisljam o harmonikama, o harmonici korisnika Koca ( gurrini superior 4 original) o ovoj dallapi ( http://www.pik.ba/artikal/10468652/dall ... 1-793-684/ ) - originalu i o ovom ručnom radu - ( http://www.pik.ba/artikal/9277056/harmo ... one-kofer/ ) eto htio bih čuti neke savjete dugo razmišljam pa ne mogu da se odlučim koju cu, a vidio sam na forumu da Bata Kanda ne bi kupovao 3+1 harmonike :pudc8: pa ja bih trebao jos koji savjet i da to zavrsim.... Unaprijed Hvala... :hmmm:
ćiro123
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 06 Jan 2014, 13:08

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od ćiro123 »

Oprostite ali u predhodnom pitanju sam zaboravio pitati ovo: koja je stvarna razlika dubine dirke između guerrinija i dallape. :svirac:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od dugmetarac78 »

Što se tiče kupovanja harmonike 3+1 ili 2+2 ili bilo kojeg drugog modela, To se ne kupuje za nekoga nego za sebe, Uz dužno poštovanje Bata Kandi i svima ostalima, al i on bi ti sigurno rekao da ako kupuješ za sebe, da kupiš ono što se tebi sviđa. Ostalo sam ti napisao u pp. i to je 100% tako. Što se tiče dubine, ni na jednoj harmonici nije identična dubina, jer ljudi to regulišu onako kako se njimasviđa, al na Guerriniju je definitivno bolja i lepša za svirku. :depkvk:
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od petar3petar »

Tu nema pravila!!!
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od Koca »

Ciro123 Guerrini je prodata!
ćiro123
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 06 Jan 2014, 13:08

Re: Koja je ovo marka i model harmonike

Post od ćiro123 »

Ok.
Odgovori