Dallape Superrmaestro

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Koca »

Vidi Dimitrije, pa nije razlog ako je neka harmonika mozda prodata da samo ta jedina vredi i nikoja druga i samo zato sto svira taj Srdjan. Nemoj odmah padati u razocarenje, Supermaestro su odlicne harmonike i tastatura je odlicna iako ih ima i sa 1 i sa 2 osovina a to smo vec pricali na forumu. LJudi steluju tastaturu po svom ukusu a isto tako i stimuju. Cena za nju od 3500e je OK ali 2500e za Organtone je visoka. Razmisli ipak jos jer ne kupujes harmoniku svaki dan jer su to razlicite koncepcije harmonika i nije isto 3+1 i 2+2 !
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

HVAALA Ali kolka je realna cena za originalnu klavirnu organtonku.POZDRAV :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Koca »

Organtone originali su retke na oglasima vise imas Guerrini superior 4 (3+1) ali cene su otisle gore i neznam ni ja vise sta je realno.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Ok hval apuno nego se sad merkam da li da uzmem dallapu supermaestro koja je rucni rad al radjena kod jednog majstora medjutim malo mi je nagluva ili sonolu profesional4 sa 120 basova.POZDARV :svirac: :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Koca »

Dajem glas za Sonolu ali tip nije profesional nego kod klavirki ide naziv Akademy 4. Ona je isto sto i superior 4 jaka.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Ova ima dve kabine troglasna 2+2 ima master 120 basa prelepa a supermaestro je nikakva :svirac:
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Covek je ceni na 3000 e proizvedena 1974 sa dubokim zvikom mislim da ima master.NJu sigurno kupujem no recimi jos jedan put dal da kupujem supermaestro rucni rad koja i nije nesto posebno ili sonolu i na sonolinom master registru za bas pise master piece.Ima bele basove a crnu podlogu i ima guerinijeve tonove.JEl nju il supermaestro pozdrav
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Koca »

Pa za rucni rad supermaestro ne znam sta je u pitanju dok se ne proba, a Sonala kazes troglasna 2+2 pa nesto tu ne stima ona je 2+1 ili 1+2 ne znam. Sve u svemu ne znam da li ces biti dugo zadovoljan sa troglasnom. Bolje malo razmisli mozda iskrsne jos nesto bolje. :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Koca »

A napisao si sa 2 kabine vidim sad znaci 1+2. Znaci ima pikolo i 2 kabine koliko se secam ali ni ona nije jaka bez soprana ali za mikrofon prolazi.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Izvini pogresio cetvoroglasna je 2+2 ima tonove guerini prezidenta i ne samo to proizvedena je 1974
Odgovori