PONOVO RADI GUERINI!

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 01 Jan 1970, 01:00

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od Koca » 12 Dec 2018, 16:04

Sto sira kutija dublji bas.

sampionce
120 basova
120 basova
Učlanjen: 04 Feb 2012, 22:41

Post od sampionce » 14 Dec 2018, 18:39

Kontaktirao sam brata* Rumuna koji svira taj novi President, i evo njegovog odgovora: :D

"I am sure the new one Guerrini President it's better like wold one,. Because today we have a new technology and materials to do the best quality of mechanical style.
The quality of the voices it is the top. GUERRINI use the wold wood for construct this instrument. And if you see the brand of dallape Armando Bugari, Piggini and other, today devine from China. Victoria accordéons today have a difficult period to survive. Guerrini rest an véritable hande made from Italy. If you buy today a new President you find 3 years of garancie and a friendly family. THE choice it is yours.
"

Ovo kao je da pisao sam vlasnik Guerrinija. :lol:

Jaric_T_Zivadin
120 basova
120 basova
Učlanjen: 22 Jun 2011, 21:50

Post od Jaric_T_Zivadin » 14 Dec 2018, 22:53

pa sta ces... covek je verovatno u nekoj dilerskoj prici. Guerrini bi ti barem to sve lepo napisao na srpskom, da ne becis oci s engleskim :lol:

Kale
Nema harmoniku
Učlanjen: 09 Jan 2012, 23:07

Post od Kale » 19 Jun 2019, 15:00

Novi President International. Gosp Guerrini trazi 7000 EUR ? Vredi li ?

https://m.facebook.com/Albyguerrini/

https://m.facebook.com/Albyguerrini/pho ... _tn__=EH-R

Jaric_T_Zivadin
120 basova
120 basova
Učlanjen: 22 Jun 2011, 21:50

Post od Jaric_T_Zivadin » 20 Jun 2019, 08:11

Neki ih kude, a neki vec pevaju hvalospeve. -Nisam probao jos uvek ni jednu novu guerrini harmoniku, ali misljenja sam da je ista prica kao i sa ostalim novim harmonikama. -Kako se potrefi. -Mož' da bidne, a ne mora da znači.

Odgovori