Dominator harmonika???

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
accordst
Nema harmoniku
Postovi: 11
Pridružio se: 11 Feb 2017, 16:50

Dominator harmonika???

Post od accordst »

Da li neko zna nesto više o kakvom se proizvođaču radi?Naišao sam na info da je Dominator talijanska i da je proizvođač Brandoni ,ne znam koliko to istinito??? Model se zove Super (natpis na bas strani) i 4 glasna je.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Dominator harmonika???

Post od sampionce »

Јесте, то је Брандони. Произвођач који слови за квалитетног, мада нисам имао прилике да их пробам.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Dominator harmonika???

Post od dugmetarac78 »

GALANTI a model je Super-Dominator. Pozz
accordst
Nema harmoniku
Postovi: 11
Pridružio se: 11 Feb 2017, 16:50

Re: Dominator harmonika???

Post od accordst »

Znam da postoji Galanti i model se zove Super Dominator al ne radi se o Galanti.Na desnij strani gdje na svakoj harmonici pise ime proizvođača na ovoj piše Dominator,a na lijevoj (kod basova) gdje i inace stoji natpis modela na ovoj piše "super".Ima i malu pločicu "Made in Italy".Vjerovatno se kao sto sampionce kaže radi o Brandoni.Izguglao sam dosta al nigde informacije o brendu Dominator,mozda je išlo samo na određeno tržište?
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Dominator harmonika???

Post od sampionce »

Aко ваља пазари је па да нам причаш каква је. :)
Јесте то Брандони, мада свф јр то исти К из Кастелфидарда, са мање-више разлике...
Odgovori