Kineske harmonike :-(

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Kineske harmonike :-(

Post od zvrk555 »

ovo sam našao kad sam malo surfao netom:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JbieIBCNFrI[/youtube]

pa ako se kome da nek pogleda i nek pošalje svoj komentar.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Kineske harmonike :-(

Post od MladenIsakovic »

Al' pucaju dugmići :lol:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kineske harmonike :-(

Post od Bata Kanda 73 »

ma nema sta tu mnogo da se komentarise...ko i vecina kineskih stvari...UŽAS!!! Slika
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Kineske harmonike :-(

Post od micha56 »

E, kad bi svaka buba brala med ...
Korisnikov avatar
Proka
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kineske harmonike :-(

Post od Proka »

U basu puca kao kad udara direktno u suvo drvo,a zvuk u desnoj je katastrofa,ko li ce ovo da kupi, a kamoli da svira...:D
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Kineske harmonike :-(

Post od micha56 »

O Proko - razbudi li se jednom.
Dobro je i dobro došao!!!!!
A ovu harmoniku će već neko da kupi. Znaš kako kažu - svaka roba ima kupca ...

Pozzz.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Kineske harmonike :-(

Post od alibaba40 »

sve sto je kinesko ,vjerujte nije ni zasta a kamoli harmonika ili njihovo sviranje. :evil:
Korisnikov avatar
boki80
48 basova
48 basova
Postovi: 86
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kineske harmonike :-(

Post od boki80 »

@alibaba40

Imaju kinezi itekako kvalitetnu robu kod njih u Kini, ovo sto se prodaje kod nas je njihov najveci skart nad skartovima, tako da nemojte biti u zabludi da je sve u Kini loseg kvaliteta sto se robe tice. Samo i tamo vazi, koliko para toliko muzike. ;)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Kineske harmonike :-(

Post od alibaba40 »

ma hvla boki80 , ali meni njihove stvari ne trebaju,pa cak ni oni sve je skart.Zatrovali su sve zivo,na primjer ja zivim u Austriji, posto sam ljubitelj bijelog luka i nestalo mi je kojeg sam donio od kuce i kupim ovde i trgovini sto pise made in kina nedo bog da to probas stomak me bolio sledecih tri dana.Pitanje -oni dole jedu skorpie,zmijé sve vrste kukaca jer koliko ih ima ne mogu dase prehrane a vamo izvoze bijeli luk
kako moze to da valja? A ne samo sto se tice hrane nego svega drugog sve je kopija losa.Imam jedan podatak od moje sestre koja je u Australiji,kinezima je strogo zabranjen ulaz u markirane trgovine kao sto su na primjer: VERSACE,DOLCE GABANA itd. sve samo zbog kopiranja i zato ih ja ne volim i ne vjerujem da kod njih ima sta dobro.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Kineske harmonike :-(

Post od Bata Kanda 73 »

boki,kad su harmonike u pitanju ( a i jos mnogo toga) NIKADA oni nece moci da naprave nesto kavlitetno (nema veze dal je za nase trziste ili drugo).Konkretno za harm.nemaju ono sto se zove tradicija da bi napravili kvalitetan instrument (i ne samo harm.),a drugo i do sada je pricano da cak i italijani hoce da pojeftine proizvodnju pa se to odrazava na kvalitet.Mnogo je vazna tradicija u necemu ,tako da kinezi mogu da naprave dobar proizvod od svile,porcelana...ali mnogo toga (a tek instrumente) mogu samo da sanjaju i da budu sinonim za plagijat..i to vr.los! Pozdrav!
Odgovori