Bugari armando

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Bugari armando

Post od Motif »

Link više nije aktivan

Zanima me dal neko probao ovaj model harmonike,te za koji stil muzike bi bila
dosta ih ljudi hvale,ali slabo ih vidjam,vrlo su rijetke,tj,neznam nikog da ima takvu harmoniku!!
Pa eto ako je neko probao,cuo,vidio,neka malo napise nest!!
Korisnikov avatar
Frenkie
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 04 Jan 2012, 21:28

Re: Bugari armando

Post od Frenkie »

mirche36
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Bugari armando

Post od mirche36 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X0cFwOrV9MY[/youtube]
Nisam je probao ali koliko sam citao i cuo veoma dobra harmonika.Ja mislim da Bugari,Siwa,Beltuna sve su jake sto da uzmes neces pogresitiu sto se tice kvaliteta ali svi smo mi navikli nekako na guerrini pa sve ostalo je malo cudno.Sad kade se vise ne pravi guerrini pojavice se neka druga firma samo treba neki nas idol da izreklamira i onda i guerrini nece da bude to sto je bio.
petarbg77
48 basova
48 basova
Postovi: 60
Pridružio se: 29 Nov 2011, 23:55

Re: Bugari armando

Post od petarbg77 »

Motif napisao:http://www.njuskalo.hr/harmonike/bugari ... as-4165308

Zanima me dal neko probao ovaj model harmonike,te za koji stil muzike bi bila
dosta ih ljudi hvale,ali slabo ih vidjam,vrlo su rijetke,tj,neznam nikog da ima takvu harmoniku!!
Pa eto ako je neko probao,cuo,vidio,neka malo napise nest!!
a

Moja harmonika.... prodao sam je. Dobra.... mehanika vrhunska, meni nije odgovaralo što je bila štimovana za "zapadnjačku muziku", a ne za narodnjake...to sam i rekao kupcu...njemu odgovaralo. Inače, tehnički najsvaršenija harmonika, od svih koje sam svirao...medjutim tonski, meni nije odgovarala...Ova je bila bukvalno nova.
Odgovori