Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Slika
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Bravo Ivek :D :lol: Slika Znaci A.Fakin(da prostite :) ),eee godza odavno sam i ja to vezbao i sve se pozaboravljalo a sad nemam ni vremena (ili se to mozda lazem :oops: ).Nego ovih dana idem do kolege carapana da mi da CD-i :) sa onom skolicom M.Krnjevca,jer (kao sto rekoh) ja se ic nerazumem u te zajebancije sa komp.,pa ce verovatno sve on da zavrsi oko postavljanja i tsl. Evo jedan vic:sretnu se dva drugara,krene prica pa ce jedan ovom drugom:"bre burazeru mora da ti kazem,imam dve lose vesti za tebe",drugi ce:"Ee da ga j...de me sad bas nadje,ionako mi sve nesto uz k...,krediti,poso,jel moze te dve da smestis u jednu?"prvi(posle kraceg al plodonosnog razmisljanja):"paaaa...mmmoze,kako da ti kazem...neko NAM j..e tvoju zenu!"
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

:D

Eto ja jeste da sam domacin ovog foruma, al obaveze me pritisle pa nemam kad da svratim u rodjenu kucu.

E da, vic:
Pricaju dva kondoma i jedan ce:
-brate, u zadnje vreme sanjam sve neku decu
a ovaj mu odgovara:
-uuuuuu brate, pa ti si prs'o!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Bravo Web. dobar vic :D !Nego saznaste li za ONU knjigu kako se zove i ko je napisao?
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:?: , pa dobro majku mu poljubim, di ste baraberi. nije vrag da i radnim danom mlatite pare. al dobro, narast ću i ja jednog dana. nego meštre i bata kando, što nam niste pomogli da asvaltiramo crnu goru. trebali smo se uključit svi, nešta odsvirat, zamezit, popit i da svi imaju posla. ovako jbg..., nije narod džaba reko "dužan ko grčka". oni i izraelci a izraelci će garant ugradit neku atomsku bombu da budu sigurni protiv talibana. :) :D
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:) i još jedna. znam da lupa s neba pa u rebra. ajd ako znate di bi mogo skinit note od Merime Njegomir "Kad zaškripi kapija". Ubija me pjesma, nešto malo opalim po uhu ali nije to to :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

ooo fala k... i petru Dobrnjcu da se neko javi! Slika E stvarno dugi ,bem ti ono i mi duzni u p.m! al ga grci naj... skroz Slika !A za to"skidanje"ja vec rekoh da sam dunster,to ce najbolje,ako imaju,da postave Web.i Ivec.Ja cu skoro(do kraja godine :) )da postavim tj.ne ja nego moj drug,knjigu od Mije Krnjevca!Nego,gledam ovaj glazbeni oglasnik pa vidoh neku u Karlovcu,na oko lepu,itlijanku GABBANELLI-kolko vam je poznata ta harmonika?
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:shock: nikad čuo druže :)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

e da, što se tiče knjige od Krnjevca, sve što treba skinuti sa interneta možete javiti meni. ja sam sebi skinuo tu knjigu i povadio si što me zanimalo pa sam ju obriso. ja imam "flat" tako da 24 sata mogu skidati. znači samo mi pošaljete link na kojemu se može skinuti i ja kad ju skinem pošaljem meštru a on neka ju postavi. Slika :D
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:!: naravno, podrazumijeva se da je brsplatan daunloud.
Odgovori