Sretan Božić i Nova Godina 2012

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Dallape 1960 »

Salle1010 napisao:Pridruzujem se cestitkama, malo sa zakasnjenjem, ali nije se stiglo ranije!
Pozdrav svim forumasima i da se u ovoj novoj godini druzimo u zdravlju i veselju, a sve ostalo naci ce se vec kod "Kineza" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:ijuju: :svirac:
Takodje..takodje Nego cu li brate dragi kad ih vec pomenu da su poceli da prodaju PLASTICNE BADNJAKE :asdfnjo: :asdfnjo: :o :D Haos.. Dal ne pretapaju Dallape posto su i to kupili :asdfnjo:
Korisnikov avatar
Salle1010
120 basova
120 basova
Postovi: 134
Pridružio se: 23 Sep 2011, 14:02
Lokacija: Cuprija

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Salle1010 »

Dallape 1960 napisao: Takodje..takodje Nego cu li brate dragi kad ih vec pomenu da su poceli da prodaju PLASTICNE BADNJAKE :asdfnjo: :asdfnjo: :o :D Haos.. Dal ne pretapaju Dallape posto su i to kupili :asdfnjo:
Ma da'l je moguce!!! :asdfnjo:
E sad sigurno znam da svoju Dallape nikad necu da prodam! :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Bata Kanda 73 »

Cekaj be dallape 1960 jel Kinezi jel Japanci? :lol: Sto me podseti na ono:"Kinezi piz.. vi materina,vratite se u vasu zemlju..Japan!" :lol: :svirac:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od alibaba40 »

Evo i mene napokon smo se vratili iz sjedinjenih bosanskoh drzava u snjeznu Austriju,pozdrav svim forumasima i sretan Bozic i Nova 2012, da vam bude sretna i bericetna. :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :ijuju: :ijuju:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Webmaestro »

Pozdrav alibaba. Nedostajao si nam. Srecni i tebi svi praznici redom i sve najbolje :ijuju:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Bata Kanda 73 »

Pozdrav druze Alibaba,.pa kako je bilo za praznike u USB? :lol: ;) Tebi i tvojima sve najbolje u ovoj godini!Zivi bili!
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od alibaba40 »

Bata Kanda 73 napisao:Pozdrav druze Alibaba,.pa kako je bilo za praznike u USB? :lol: ;) Tebi i tvojima sve najbolje u ovoj godini!Zivi bili!
Hvala na pitanju BataKando,znas kako je kod kuce mozak na pasu i opleti,jbga sve sto je lijepo kratko traje,jedino se nadam da nam ovaj forum nece kratko trajati ali dok je Webmaestra ,Miche,tebe i ostalih naravno a i novih clanova koliko vidim ima ih,bit ce to vrlo dugo . :svirac:
Nego kako ste vi proveli praznike imali viska kila?Vjeruj mi ja sam ko MECKA :oops:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Sretan Božić i Nova Godina 2012

Post od Bata Kanda 73 »

Nepitaj burazeru,viska kolko oces! Pa de da ne bude visak,zimski period,aktivnost-sipak,ruckanje samo tako:cvarci,kavurma,meso na hiljadu nacina,zimnica svakojaka,pa onda slave i preslave,nove godine,Bozic......ufff!Ma dobro da nisam ko planina,Do pre 2-3 g.bio oko 75kg.a sada sam blizu stotke,oko 98,a kada se uplasim onda sam 95 :lol: .Al sta ces,takav nam horoskop :lol: ;)
Pozdrav! :ijuju: :svirac:
Odgovori