Da li je ovo original?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
zvoneto
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 23 Nov 2011, 13:01
Lokacija: Mostar

Re: Da li je ovo original?

Post od zvoneto »

Hvala kolegama na iskrenim odgovorima. Neke kolege poznajem po nick-u eman, mamula čini mi se na yumidija na kojem ja odavno nisam član, pozdravljam vas sve! Gosp. Petroviću o vama sam čuo sve najbolje da imam više love skočio bih do zagreba i dogovorio bih harmoniku sa vama ali mislim jednog dana da ću to i uraditi. Probao sam kod kolege čupavac se zove na nekom od ovih foruma u Šibeniku je čovjek vašu harmoniku, prezadovoljan sam, možete mi reći ako znate o kom se instrumentu radi možete li sada napraviti takav što se tiče zvuka mislim prvenstveno. Problem je glavni lova i što ne radim sa harmonikom znači čisto zaljubljenik i zato nisam u stanju trenutno pljunut više para mislim da ću ići na supitu, potvrdili ste mi ono što ja otprilike mislim. Pozdrav svima i sve najbolje u novoj puno zdravlja i sreće!
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Da li je ovo original?

Post od petar3petar »

Pozdrav i najljepše želje u Novoj 2012. godini svima koji prate ovaj forum!
Želim vam svima prvenstveno zdravlja i novaca a sve ostalo će doći s time.

g. Zvoneto biti će mi zadovoljstvo ugostiti vas u svojoj kući, navratita slobodno bez ikakve obaveze da se družimo te da poprićamo, prvenstveno o harmonikama naravno.

Još jedom svima SRETNA NOVA 2012. GODINA!

Ivan Petrović
Poslednja izmena od petar3petar u 08 Sep 2012, 17:58, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
k3ra
48 basova
48 basova
Postovi: 58
Pridružio se: 14 Sep 2011, 19:35

Re: Da li je ovo original?

Post od k3ra »

evo jos jednog koji tvrdi da je original!!!
http://www.pik.ba/artikal/2480370/harmonika-guerrini/
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: Da li je ovo original?

Post od cupavac »

k3ra napisao:evo jos jednog koji tvrdi da je original!!!
http://www.pik.ba/artikal/2480370/harmonika-guerrini/
Kopija :(
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

nije nigdje naveo da je original!
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Da li je ovo original?

Post od alibaba40 »

k3ra napisao:Da li je ovo original?
http://www.pik.ba/artikal/2315805/harmo ... 1-793-684/
Ne nasjedaj,prvo pise u oglasu ove godine 8 juna recemo prosle godine i odmah je tu kiksao da ne kazem drukcije.Jer Guerinni vise ne proizvode harmonike vec dvije godine.Drugo znam tipa meni je htio da uvali Siwu ali nije uspio,trece kao sto sam rekao znam tipa u sustini samo brza zarada,poslusaj me ZABORAVI ako hoces.Komentar : najvise na svijetu mrzim mada je to sramota i grijeh ali nemam drugog izraza za Kineze i sve one koji podvalju bubrege za muda. :asdfnjo:
Korisnikov avatar
k3ra
48 basova
48 basova
Postovi: 58
Pridružio se: 14 Sep 2011, 19:35

Re: Da li je ovo original?

Post od k3ra »

mamula napisao:nije nigdje naveo da je original!
jeste meni u privatnoj poruci napisao ancona castelfidardo!!!
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

k3ra napisao:
mamula napisao:nije nigdje naveo da je original!
jeste meni u privatnoj poruci napisao ancona castelfidardo!!!
e, onda je lazov!
Korisnikov avatar
k3ra
48 basova
48 basova
Postovi: 58
Pridružio se: 14 Sep 2011, 19:35

Re: Da li je ovo original?

Post od k3ra »

mamula napisao:
k3ra napisao:
mamula napisao:nije nigdje naveo da je original!
jeste meni u privatnoj poruci napisao ancona castelfidardo!!!
e, onda je lazov!
Naravno da je lazov. Neznam kako se ljudi usudjuju to raditi, kada ima milion nacina da se sazna dali je ili nije original! Ovdje na forumu ima puno ljudi hvala bogu koji mogu po slikama vidjeti!
Korisnikov avatar
k3ra
48 basova
48 basova
Postovi: 58
Pridružio se: 14 Sep 2011, 19:35

Re: Da li je ovo original?

Post od k3ra »

alibaba40 napisao:
k3ra napisao:Da li je ovo original?
http://www.pik.ba/artikal/2315805/harmo ... 1-793-684/
Ne nasjedaj,prvo pise u oglasu ove godine 8 juna recemo prosle godine i odmah je tu kiksao da ne kazem drukcije.Jer Guerinni vise ne proizvode harmonike vec dvije godine.Drugo znam tipa meni je htio da uvali Siwu ali nije uspio,trece kao sto sam rekao znam tipa u sustini samo brza zarada,poslusaj me ZABORAVI ako hoces.Komentar : najvise na svijetu mrzim mada je to sramota i grijeh ali nemam drugog izraza za Kineze i sve one koji podvalju bubrege za muda. :asdfnjo:
Hvala kolega na savjetu. Pratim ja njegov profil na piku i za bilo koju da sam ga pitao jeli italy on je odgovorio da jeste, mada se iz aviona vidi da je kopija i to losa. Ovo ne pricam napamet jer mogu slikati negovu poruku i postaviti ovdje ali nazalost neznam kako da uplodam sliku!
Odgovori