weltmaister Cantora

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
pempa
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:18

Re: weltmaister Cantora

Post od pempa »

Dirka joj nije baš premekana, al se brzo vraća!
Baš sam upoređivao kod kolege koji ima Guerrini S2 srbijanku, i kod njega je mekanija dirka, al dosta lijena u odnosu na moju.
Cantora me je izašla 2000 E, plus 300 E štimanje i prepravak registara
toti
16 basova
16 basova
Postovi: 24
Pridružio se: 18 Nov 2011, 13:01

Re: weltmaister Cantora

Post od toti »

pempa hvala na odgovoru
pempa
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:18

Re: weltmaister Cantora

Post od pempa »

Prijatelju, nema na čemu,
i još da dodam da sam ja harmoniku sredio baš po svojoj želji, počev od mekoće i dubine tipki, do svega ostalog!
Čak sam i svoje ime nabacio na korpus :jdishddf:
Tako da ne znam baš kakva je Cantora original :D
zvoneto
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 23 Nov 2011, 13:01
Lokacija: Mostar

Re: weltmaister Cantora

Post od zvoneto »

Di si pempa prijatelju šta ima? Nismo se dugo čuli a evo zapadošmo u ovaj snijeg sada. Znači imaš cantoru sada vidim da si zadovoljan drago mi je. Ja još ne mogu prežaliti onu tvoju dallape što nisam imao onda novaca da je kupim... :| Ja sam uzeo cantus 4 sebi dosta jeftino 600E sam je platio sad mi je na remontu pa ćemo vidit na šta će ličiti. Veliki pozdrav!
pempa
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:18

Re: weltmaister Cantora

Post od pempa »

O Zvone, prijatelju, kako je? Ma joj zapadalo i kod nas, al je dole kod vas baš zeznuto. Na tv stalno o tome izvještavaju. Proće valjda i to do juna - jula! :D
Znači Cantus si uzeo, to je lijepa harmonika, ja sam je imao prije Dallape. Nisi je puno platio, zavisi samo koliko će te izaći sređivanje?
Ma da ja se ponovio sa Cantorom, onu dugmetaru sam prodao, jbg, slabo vremena za vježbanje! Treba špilati bar 4-5 sati dnevno, a posao i obaveze stigle.
Jeste ona Dallapa bila prava, al biće ih još nadam se!
Ima li stare ekipe, čuješ li se s nekim?
Pozdravi svoje pa se čujemo :)
zvoneto
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 23 Nov 2011, 13:01
Lokacija: Mostar

Re: weltmaister Cantora

Post od zvoneto »

Ma da, čovjek je već sredio harmoniku ali evo ne mogu otići po nju sve skupa je koštalo cca 250 maraka. Znaš počinjem raditi sa jednom ekipom u 4 mjesecu pa malo nek se ima nešto a ima kod njih dallape ovo moje je više za kući. Stara ekipa, ma razišlo se to nema se više ni vremena čuo sam se nedavno sa Emilom kratko i sa Ivicom a preko Skype sa Srdjanom i tako uglavnom obiteljske obaveze. Da ne kvarimo temu toliko, čujemo se a javiću kakva je harmonika kad stigne. Pozdrav!
zvoneto
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 23 Nov 2011, 13:01
Lokacija: Mostar

Re: weltmaister Cantora

Post od zvoneto »

Evo samo da javim stigla mi je harmonika wm cantus od majstora, ja sam prezadovoljan. Čovjek mi je naštimao i promijenio tonova koji su bili pukli, 1000 kuna cca 250 maraka me to izišlo, tako sa cijenom 600 E koliko sam platio iziđe nepunih 800 eura naštimana ko britva. Uzeo sam i nove kaiše i jastuče 100 maraka, tako da je sad sve baš ono....Imaju dušu ove wm kabinske mora se priznati neku večer smo svirali i uspoređivali ma zvuči kao ove profi talijanske samo malo jeste dublja tipka bar kod ove moje ali i to ima prednosti za kućnu svirku i vježbu. Eto da ne bude off topic, pozdrav cijeloj ekipi!
pempa
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:18

Re: weltmaister Cantora

Post od pempa »

Zvone prijatelju, svaka čast, nek je sa srećom, i da bude puno svirki sa njom! :svirac:
Ako te put nanese ovamo prema meni ponesi je obavezno da ih malo uporedimo, a mogla bi i koja piva da legne, hehe :)
Pozdrav Hercegovini i Dalmaciji
zvoneto
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 23 Nov 2011, 13:01
Lokacija: Mostar

Re: weltmaister Cantora

Post od zvoneto »

Hvala prijatelju naravno da ću se javiti ako budem u prolazu a obavezno da se probaju i oni banjalučki semplovi bez toga ne ide piva. Ili mostarski vidićemo gdje se prvo vidimo. Pozdrav!
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: weltmaister Cantora

Post od surbatovic.a »

cantora je ok :svirac:
Odgovori